Niechorze pierwszą areną wirtualnych zmagań

Dzisiejszego dnia do Niechorza zawita Trick Truck Plus Cyberarena36i6 czyli wyposażona w sprzęt komputerowy oraz konsole ciężarówka, która przez dwa miesiące wakacji zapewniać będzie miłośnikom elektronicznej rozrywki z całej Polski niezapomniane wrażenia i emocje płynące z wirtualnego współzawodnictwa. Trwający dwa dni przystanek będzie pierwszą okazją, aby wziąć udział w turniejowych rozgrywkach i wygrać cenne nagrody rzeczowe.

Trick Truck Plus Cyberarena36i6 to wakacyjne przedsięwzięcie realizowane przez zespół Cybersport.pl przy współpracy z marką 36i6, w którego skład wejdzie seria eventów dla miłośników wirtualnej rywalizacji zorganizowanych w kilkunastu największych miastach Polski. Przez dwa następne miesiące tuż obok najważniejszych imprez sportowych i kulturalnych będzie można znaleźć specjalnie zaprojektowaną ciężarówkę, a w niej stanowiska komputerowe i konsolowe, które zapewnią graczom z całego kraju niespotykane emocje i świetną zabawę.

W Niechorzu wirtualna rywalizacja zorganizowana zostanie równolegle z Mistrzostwami Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet Simplus Cup 2009. Wszystkie turnieje będą miały charakter otwarty i darmowy tak aby jak największa liczba graczy mogła wziąć udział w wirtualnych rozgrywkach. Na miłośników elektronicznej rozgrywki czekać będzie mnóstwo atrakcyjnych turniejów i konkursów, a na najlepszych cenne nagrody rzeczowe. Niespotykane emocje zapewni walka na wirtualnych arenach platform Counter-Strike 1.6 oraz Need for Speed Undercover. Dodatkowo gracze będą mogli zmierzyć się na konsolach w takie tytuły jak Fight Night Round 4 czy też wyścigi Forza Motorsport 2. Na najlepszych zawodników elektronicznego współzawodnictwa czekać będą cenne nagrody rzeczowe.

Warto zaznaczyć,  że całe przedsięwzięcie nie miałoby miejsca bez wsparcia partnerów technologicznych, w gronie których znalazły się firmy Logitech, Reactor oraz Xbox360, zapewniające sprzęt oraz nagrody na potrzeby wirtualnych zmagań.

Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie projektu – www.cyberarena36i6.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu