Krzysztof Trojanowski nowym Wiceprezesem Kamitec

Krzysztof Trojanowski został nowym Wiceprezesem Zarządu w firmie Kamitec. W latach 1999-2008 pełnił on funkcję  Dyrektora Zarządzającego w Centralnym Domu Maklerskim Pekao S.A.  

Poza obowiązkami Wiceprezesa Zarządu, Krzysztof Trojanowski obejmie w Kamitec stanowisko Dyrektora ds. Rynku Kapitałowego. Do jego głównych zadań będą należeć relacje inwestorskie, kwestie związane z rynkiem kapitałowym oraz pozyskiwanie kapitału na realizację prowadzonych przez firmę projektów. Kamitec prowadzi obecnie inwestycje o łącznej wartości ok. 150 mln zł i w najbliższych latach planuje rozszerzać swoją działalność na rynki zachodnioeuropejskie, Bliski Wschód oraz USA.

Objęcie przez Krzysztofa Trojanowskiego stanowiska Wiceprezesa Zarządu jest znaczącym wzmocnieniem dla aktualnie prowadzonej  przez nas działalności biznesowej – mówi Arkadiusz Fenicki, Prezes Zarządu Kamitec. – Funkcjonujemy na coraz bardziej dynamicznie rozwijającym się w Polsce rynku gospodarki odpadami komunalnymi. W naszym kraju świadomość nowoczesnych metod zagospodarowania odpadów komunalnych jest wciąż dużo mniejsza, niż w krajach Europy Zachodniej. Z uwagi jednak na unijne przepisy, nakładające na Polskę konieczność wykorzystywania bardziej przyjaznych środowisku i nowoczesnych technik utylizacji odpadów, rynek ten zaczyna rozwijać się bardzo szybko. W najbliższych latach należy się spodziewać coraz większego zainteresowania oraz popytu na oferowane przez Kamitec rozwiązania.

Krzysztof Trojanowski ma 44 lata i jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Posiada licencję maklera papierów wartościowych. Do jego hobby należą jazda konna, wędrówki górskie, żeglarstwo oraz myślistwo.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu