KRYNICA-NEWS, czyli kolejny serwis Turystycznej Platformy Informacyjnej POLSKA-NEWS

W lipcu 2009 roku wystartował serwis internetowy KRYNICA-NEWS. Serwis dedykowany jest promocji regionu Beskidu Sądeckiego i jest częścią ogólnopolskiego projektu Turystycznej Platformy Informacyjnej POLSKA-NEWS. Wszyscy turyści, planujący pobyt w tym malowniczym i niezwykle popularnym regionie naszego kraju, znajdą w nim informacje o ciekawych miejscach, wydarzeniach i imprezach, dotyczących Krynicy, Piwnicznej, Muszyny, Rytra, a także Starego i Nowego Sącza.

„Projekt Turystycznej Platformy informacyjnej rozwija się bardzo szybko. Sami otrzymujemy propozycje od naszych użytkowników, które regiony naszego kraju powinniśmy w najbliższym czasie w jego ramach uwzględnić. W tej chwili przyszedł czas na malowniczy i bardzo popularny wśród turystów Beskid Sądecki, co zaowocowało uruchomieniem serwisu KRYNICA-NEWS” – mówi Rafał Pasterczyk, odpowiedzialny za rozwój Turystycznej Platformy Informacyjnej POLSKA.

„Cieszymy się, że z naszych serwisów internetowych korzystają użytkownicy z całej Polski. Mamy również nadzieję, że turyści, planujący wypoczynek w regionie Beskidu Sądeckiego, będą teraz planować go z naszą pomocą” – dodaje.

Turystyczna Platforma Informacyjna POLSKA-NEWS to ogólnopolska sieć serwisów internetowych, stworzona przez firmę Spring Studio. Serwisy zawierają wszystkie niezbędne informacje, dotyczące ciekawych miejsc, wartych odwiedzenia, zabytków i dorobku kultury wybranych regionów naszego kraju. W każdym z serwisów internetowych POLSKA-NEWS, znajdziecie Państwo informacje o dostępnej bazie noclegowej (hotele, pensjonaty, hostele, apartamenty, kwatery prywatne), gdzie można zjeść smaczny posiłek i wypić dobrą kawę (restauracje, karczmy, puby, kawiarnie), a także gdzie i w jaki sposób spędzić miło wieczór. Ciekawe informacje znajdą w serwisach POLSKA-NEWS również osoby zainteresowane aktywnym spędzaniem czasu.

Aktualne serwisy internetowe, działające w ramach POLSKA-NEWS:

  • www.zakopane-news.eu, serwis promujący region nie tylko samego Zakopanego, ale także całego Podhala,
  • www.krakow-news.eu, serwis poświęcony promocji Krakowa i okolic, stanowiący doskonałą bazę informacyjną dla turystów.
  • www.krynica-news.eu, serwis promujący region Krynicy oraz całego Beskidu Sądeckiego

www.krynica-news.eu

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu