Bartłomiej Zarębski prezesem ORIAQ – nowej firmy Grupy IQS

Bartłomiej Zarębski został Prezesem ORIAQ sp. z o.o.  – nowej firmy Grupy IQS. Będzie odpowiadał za bieżące zarządzanie spółką, specjalizującej się w badaniach nowych mediów, wykorzystującej innowacyjne metody badawcze.

Bartłomiej Zarębski posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wdrażania projektów internetowych. Przez prawie 10 lat związany był z portalem Onet.pl, gdzie zaczynał od stanowiska specjalisty ds. e-commerce.

W latach 2002-2004 jako Dyrektor e-commerce odpowiadał za całokształt działań na rynku handlu elektronicznego, ogłoszeń, yellow pages oraz reklamy efektywnościowej. W latach 2005-2006 pełnił funkcję Dyrektora Produktu Marketingowego i zajmował się rozwojem portfolio produktów reklamowych i modeli biznesowych. W latach 2007-2008 jako Dyrektor Zarządzający wprowadził na rynek lokalizator internetowy zumi.pl. Do ubiegłego roku zasiadał w Radzie Programowej Onet.pl.

W latach 2003-2008 był także wiceprezesem Interactive Advertising Bureau Polska (IAB), organizacji zajmującej się standaryzacją i aktywizacją rynku reklamy internetowej.

Ostatnio pełnił funkcję Członka Zarządu Grupy Stereo S.A., w skład której wchodzą sklepy internetowe Bileteria.pl, Pstryk.pl, Stereo.pl.

Prywatnie pasjonat wszystkiego, co włoskie (wyjątek robi dla muzyki), narciarstwa i wypraw motocyklowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu