Wygraj bilety na F1 w Budapeszcie z Viglo.pl

Z początkiem lipca, serwis Viglo.pl należący do Haxon SA rozpoczął konkurs dla użytkowników serwisu. Jak co roku, w dniach 24 – 26 lipca na torze Hungaroring pod Budapesztem odbędzie się kolejny wyścig z serii Grand Prix F1 z udziałem Roberta Kubicy. Węgierski wyścig znany jest z przybywającej co roku z Polski coraz większej rzeszy fanów Roberta.

Zasady konkursu są bardzo proste. Każdy użytkownik serwisu, który kupi telefonicznie lub przez Internet bilet lotniczy za pośrednictwem Viglo.pl na dowolny kierunek w okresie 8 – 20 lipca 2009 roku weźmie udział w losowaniu pakietu składającego się z 2-ch biletów na wyścigi Formuły 1 na Hungaroring oraz 2-ch biletów na przelot Warszawa – Budapeszt – Warszawa.

Zwycięzca konkursu zostanie wylosowany za pośrednictwem komisji reprezentowanej przez fundatorów nagród.

Serwis Viglo.pl jest porównywarką biletów lotniczych powstałą na bazie ogólnej porównywarki usług zakupionej przez Haxon SA w 2008 roku. Obecnie jego głównym założeniem jest możliwość dokonania wyboru najlepszej oferty w zakresie połączeń lotniczych i jednoczesnego złożenia rezerwacji biletów lotniczych.

W ramach serwisu istnieje możliwość efektywnego wyszukiwania połączeń lotniczych na wybranej trasie i jednoczesne porównanie ich z innymi dostępnymi ofertami. Powstały serwis ma przede wszystkim na celu szybki proces wyszukania lotu, weryfikacji połączeń i dokonanie rezerwacji.

Na dalszym etapie rozwoju serwisu zostanie wdrożonych szereg rozwiązań stosowanych w bardzo popularnych serwisach zagranicznych jak choćby Kayak.com, rzadko stosowanych przez polskie serwisy sprzedaży biletów lotniczych. Jedną z nich będzie możliwość podania kwoty w ramach której można dotrzeć w dane miejsca na świecie. Funkcjonalność jest standardową we wspomnianym Kayak.com, stąd też niebawem pojawi się jako nowość również w Viglo.pl. Inną wdrażaną opcją będzie możliwość dokładnego wyszukania połączeń lotniczych poprzez ustalenie przedziału cenowego w ramach ‘suwaka połączeń’. Dzięki temu użytkownik będzie mógł się ograniczyć do wyszukań względem danej ceny.

W ramach rozwoju Viglo.pl, Haxon SA wdroży wraz z wybranymi Partnerami do końca roku lokalne wersje serwisu w Rumunii i na Ukrainie. Haxon SA jest strategicznym inwestorem wobec Viglo.pl. W swoim portfolio posiada również takie przedsięwzięcia jak: 9sekund.pl, Spedytor.biz oraz Gruunty.pl.

www.Haxon.pl

www.Viglo.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu