RuckZuck wchodzi na rynek węgierski

przez | 09/07/2009

Po Ukrainie, Białorusi, Łotwie, Rumunii i Rosji przyszedł czas na kolejne państwo. Dynamicznie rozwijająca się sieć sprzedaży podłóg i drzwi RuckZuck, w ramach założonego planu ekspansji na rynki Europy Środkowo-Wschodniej, zdecydowała się rozpocząć działalność na terenie Węgier.

ruckzuck_wegryCoraz więcej przedsiębiorców decyduje się na współpracę z RuckZuck. Każdego miesiąca w ramach sieci otwierany jest przynajmniej dwa nowe punkty na terenie Polski. Od ubiegłego roku RuckZuck prężnie działa również poza granicami, mając już salony między innymi we Lwowie, w Rydze, Mińsku i wielu innych miastach Europy Środkowo – Wschodniej.

Kolej na Węgry

Od sierpnia RuckZuck rozpocznie swoją działalność na Węgrzech, uruchamiając, co ok. 2-3 tygodnie kolejną placówkę. Pierwsze osiem punktów handlowych będzie się mieściło w stolicy państwa – Budapeszcie oraz w miastach: Jászberény, Pécs, Salgótarján, Szarvas, Tatabánya, Vác, Veszprém.

Węgry to kolejny kraj na drodze naszego rozwoju. Na rynku węgierskim asortyment  taki jak panele podłogowe oraz stolarka drzwiowa cieszą się dużym zainteresowaniem. Dlatego planujemy otworzyć tam docelowo ok. 40-50 salonów RuckZuck – mówi Grzegorz Bartkowski, Vice Prezes RuckZuck.

Przedsiębiorcy z Węgier, podobnie jak właściciele punktów RuckZuck w innych krajach, decydując się na przyłączenie do Sytemu Partnerskiego mogą korzystać z szerokiej pomocy sieci. Wsparcie w działaniach marketingowo – reklamowych, fachowe doradztwo oraz bogaty, stale poszerzany asortyment sklepów RuckZuck to gwarancja sukcesu i zadowolenia klientów. Dzięki ekspansji na rynki Europy Środkowo – Wschodniej coraz więcej klientów spoza Polski ma dostęp do wysokiej jakości produktów marki Classen.

Poza rozwojem na Węgrzech sieć planuje również wejście na rynki Słowacji i Czech. W najbliższym czasie otwarty zostanie ponadto pierwszy punkt RuckZuck w Obwodzie Kaliningradzkim.