mBank rozpoczyna wakacyjny konkurs dla Klientów płacących kartami

8 lipca Br. mBank rozpoczął konkurs „Lato z kartą”, w ramach którego nagradza Klientów najczęściej płacących jego kartami. mBank docenia osoby najbardziej aktywne. O przyznaniu nagród będzie decydowała przede wszystkim liczba transakcji.

Zakończony właśnie konkurs mVisionerzy, który spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem, zainspirował nas, by rozpocząć kolejną tego typu akcję. Wakacje sprzyjają wydatkom kartowym. Nasi Klienci używają kart bardzo często – zależy nam na tym, by promować i doceniać ich aktywność – mówi Mateusz Karewicz, z zespołu Marketingu, odpowiedzialny za konkurs „Lato z kartą”.

Warunkiem udziału w konkursie jest rejestracja poprzez SMS. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich Klientów indywidualnych mBanku, którzy posiadają kartę mBanku z logo Visa. Na Uczestników czeka 230 nagród. Nagrody główne to 10 netbooków Asus Eee PC 1002HA.

Konkurs trwa od 8 lipca do 31 sierpnia 2009 r. Szczegółowe warunki konkursu „Lata z kartą” i regulamin są dostępne na stronach mBanku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu