Selena – Liderem Stolarki Budowlanej 2009

23 czerwca, podczas Gali Stolarki Budowlanej 2009 odbywającej się  w siedzibie BCC w Warszawie, miała miejsce uroczystość przyznania tytułów „Lidera Stolarki Budowlanej”. Piany i silikony marki Tytan Professional okazały się być najczęściej i najchętniej kupowanymi produktami na rynku.  Miano „Lidera Stolarki Budowlanej” w kategorii „Piany i silikony” zdobyła firma Selena SA – wywodzący się z Wrocławia producent i dostawca chemii budowlanej należący do Grupy Selena – wyprzedzając firmy Soudal i Den Braven East. To już kolejne, po otrzymanym w tym roku tytule „Top Marka 2009”, wyróżnienie dla produktów marki Tytan Professional.

Nowa generacja pian poliuretanowych Tytan Professional O2 i silikony Tytan  Professional okazały się bezkonkurencyjne w swojej kategorii. Wyróżnienie to potwierdza bardzo dobrą pozycję rynkową produktów Tytan Professional i wysokie zaufanie, jakim darzą je już od 15 lat profesjonalni użytkownicy z branży budowlanej. Najwyższa jakość oraz ponadprzeciętna wydajność – to podstawowe wyróżniki produktów firmy Selena na rynku.

”W rankingu „Forum Branżowego” o tytułach decyduje faktyczna pozycja rynkowa osiągnięta przez firmę, dlatego tytuł „Lidera Stolarki Budowlanej” w kategorii „Piany i silikony” to dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Zaufanie do produktów marki Tytan Professional przełożyło się na 37% udział Seleny w sektorze pian w Polsce. Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom i partnerom, którzy kupując piany i silikony Tytan Professional przyczynili się do tego sukcesu.” – mówi Przemysław Strzyż, Brand & PR Manager Selena

Miesięcznik „Forum Branżowe” po raz 3 przyznał tytuły „Lidera Stolarki Budowlanej” najprężniej rozwijającym się firmom, osiągającym najwyższe przychody ze sprzedaż. W prowadzonym pod patronatem Związku „Polskie Okna i Drzwi” rankingu wzięło udział ponad 300 firm, nagrodzono 36 przedsiębiorstw w 12-tu głównych kategoriach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu