Master Telecom wyróżniony w konkursie Mikroprzedsiębiorca Roku 2009

Podczas uroczystej gali na terenie Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych, gdyńska Spółka Master Telecom ze swoim produktem QSMaster Call Center System otrzymała wyróżnienie w Konkursie Mikroprzedsiębiorca Roku.

Firmy startujące w tegorocznej edycji Konkursu zorganizowanego przez Fundację Kronenberga musiały poddać się ocenie pod względem: pomysłu na biznes, okoliczności powstania firmy, umiejętności w przezwyciężeniu kryzysów i trudności, jak również podejmowania twórczych, odważnych działań. Nominowany przez Urząd Miasta w Gdyni MASTER TELECOM przedstawił w Konkursie swój pomysł na innowacyjny system komunikacyjny organizujący pracę menadżerów, konsultantów i telemarketerów.

Podczas poprzedzającej przyznanie nagród prezentacji raportu „Mikroprzedsiębiorczość w Polsce” wykazano, że zaledwie 3% mikroprzedsiębiorców uważa, że panujący obecnie kryzys może zagrozić funkcjonowaniu ich firmy. Rosnąca ilość wdrożeń oraz optymistyczne wyniki finansowe wydają się potwierdzać, że rynek innowacyjnych systemów wspomagających komunikację biznesową będzie się rozwijał bez przeszkód a na postawione pytanie o „przepis” firmy Master Telecom na odnoszenie sukcesów w dobie kryzysu gospodarczego, odpowiada jeden ze współwłaścicieli Spółki – Jacek Tomaszewski:

„Nasz pomysł na tworzenie systemów, które polepszają jakość i wydajność komunikacji biznesowej, znajduje teraz swoich odbiorców zarówno wśród firm, które aktualnie już stać na podniesienie swojego prestiżu – jak i wśród firm, których właśnie teraz „nie stać” na lekceważenie kontaktu ze swoimi klientami. MASTER TELECOM w przystępnej cenie dostarcza przedsiębiorcom kompletne rozwiązanie w technologii IP, dające im przewagę konkurencyjną, zyski w postaci skutecznej (tele)sprzedaży oraz lojalności klientów. Oferujemy więc firmom swoiste antidotum na zagrożenia doby kryzysu.”

Wyróżnienie, które MASTER TELECOM otrzymał w tegorocznej edycji konkursu „Mikroprzedsiębiorca Roku 2009” Fundacji Kronenberga stanowi kolejny etap w budowaniu strategii, umacnianiu marki i rozwoju tej firmy.

Spółka Master Telecom rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku i zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i nadzorem systemów telekomunikacyjnych dla firm, instytucji, operatorów sieci i dostawców usług. Spółka mająca swoją siedzibę w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym opracowuje innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w telekomunikacji, komunikacji internetowej, edukacji i e-marketingu. Poprzez portal TELEAKADEMIA.PL Spółka popularyzuje nowoczesne systemy komunikacji IP oraz organizuje szkolenia i kursy dla użytkowników oraz administratorów tych systemów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu