Kultowe skarpetki już w Polsce

Oryginalne, pakowane po trzy skarpetki kultowej amerykańskiej marki Little Miss Matched zawojowały świat i są już w Polsce. Każdy potrójny zestaw skarpetek to trzy świetne wzory, niepowtarzalna kolorystyka – i zaproszenie do zabawy modą.

Dlaczego trzy?

Wszystko zaczęło się od starego jak świat zjawiska znikających skarpetek, bezpowrotnie połkniętych przez pralkę… I od pytania: właściwie dlaczego skarpetki muszą do siebie pasować? Stąd już tylko krok do zwariowanego (pozornie!) pomysłu skarpetek sprzedawanych po 3, w trzech zupełnie różnych wzorach. W ten sposób, mając szufladę pełną niepowtarzalnych skarpet, żadna nie pasuje do  pozostałych, więc… wszystkie do siebie pasują!

Zabawa ponad wszystko

Skarpetki nie do pary to znacznie więcej niż uwolnienie od konieczności codziennego poszukiwania jednakowej pary. Dzięki nim zwykły element stroju zmienia się w stylowy, oryginalny dodatek, który można komponować na mnóstwo sposobów.

Skarpetki Little Miss Matched błyskawicznie opanowały ulice Nowego Jorku, Londynu, Tokio, zdobywając serca (i stopy!) tysięcy małych, większych i zupełnie dużych wielbicielek mody. Są awangardowe, a jednocześnie ponadczasowe. Pasują każdemu – bez względu na to, czy ma lat 5, 15, 25 czy 55. Podkolanówki, klasyczne za kostkę i modne „stopki” – są świetne do szkoły, do pracy, na wakacje, na kurs tańca, randkę, na rower… Wszystko zależy wyłącznie od poczucia humoru i fantazji.

Szczęśliwe stopy – szczęśliwi ludzie

Wiadomo, że komfort stóp ma nieoceniony wpływ na nasz nastrój i samopoczucie przez cały dzień. Little Miss Matched dba, aby stopy były modne, ale też zdrowe. Skarpetki nie do pary  wykonane są z bawełny I gatunku z dodatkiem włókien zapewniających elastyczność i trwałość. Są miłe w dotyku, pozwalają skórze oddychać, nie cisną, a jednocześnie nie zsuwają się.

Oryginalne skarpetki Little Miss Matched dostępne są wyłącznie na www.TrzySkarpetki.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu