Comarch CDN e-Sklep – wersja 4.0 już dostępna

6 lipca 2009 udostępniona została najnowsza wersja Comarch CDN e-Sklep. To już druga w tym roku odsłona nowoczesnej aplikacji do prowadzenia sprzedaży w Internecie, w pełni zintegrowanej z systemami do zarządzania firmą – Comarch CDN OPT!MA, Comarch CDN XL oraz Comarch CDN ALTUM.

Największym wyróżnikiem rynkowym Comarch CDN e-Sklep jest automatyczna synchronizacja sklepu internetowego z magazynem, która oszczędza czas właściciela sklepu oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia pomyłek. Do sklepu przekazywane są informacje na temat towaru, natomiast w drugą stronę płyną zamówienia określające ilość, miejsce dostawy, sposób zapłaty czy dane do faktury. Całość przepływu informacji odbywa się w tle i jest zupełnie niezauważalna tak dla klienta, jak i dla właściciela sklepu.

– Wersja 4.0 Comarch CDN e-Sklep to kolejny wielki krok naprzód w funkcjonalnym rozwoju naszej aplikacji. Jako najważniejsze nowości należy wymienić możliwość rabatowania klientów, integrację z serwisem PayPal, możliwość pozycjonowania dla każdej strony Comarch CDN e-Sklep oraz wprowadzenie formularza kontaktowego, który ułatwia kontakt kupujących z prowadzącymi sklep internetowy. Na uwagę zasługuje również znacząca poprawa wydajności i ergonomii rozwiązania – mówi Paweł Regiec, Product Manager Comarch CDN Online.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu