Przejdź do treści

„Hipnoza” w Teatrze Polonia z Conversem w tle

10 lipca teatr Polonia zaprasza na premierę wyjątkowej sztuki „Krzysztof M. Hipnoza”  według pomysłu Tima Croucha. Partnerem przedstawienia została kultowa marka Converse. Krzysztof  Materna przez 30 dni wprowadzać będzie zaproszonych gości oraz widzów w stan hipnozy.

Począwszy od 10 lipca Teatr Polonia proponuje wszystkim gościom wyjątkową  zabawę teatralną. Każdego dnia w spektaklu gościem hipnotyzera (Krzysztof Materna) będzie inna osobowość aktorska. Każdego dnia aktor (gość) podda się hipnozie bez prób, przygotowań i wiedzy w czym gra. Każdego dnia widzowie będą świadkami czegoś, co się już nigdy nie powtórzy. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in.: Marcin Dorociński, Piotr Machalica, Magdalena Cielecka, Maciej Stuhr, Cezary Żak, Maria Seweryn oraz wielu innych znanych aktorów, którzy zaproszenie do „Hipnozy” traktują jako wyzwanie.

Converse od ponad stu lat inspirował i inspiruje oryginalność. Ta kultowa amerykańska marka bardzo mocno zaznaczyła swoje istnienie w szeroko pojętej popkulturze. Towarzyszyła narodzinom NBA, rock n’ rolla, punka. Dostawała prestiżowe nagrody, puchary. Grała na największych imprezach muzycznych, w kultowych filmach. Pojawiała się na największych pokazach mody. Dlatego nie mogło jej zabraknąć w miejscu, w którym rodzi się coś nowego, wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Converse Inc. z siedzibą  w N. Andover, Massachusetts powstał w 1908 r. i od tamtej pory uznawany jest za markę z tradycją i bogactwem modeli takich jak Chuck Taylor® All Star®, Jack Purcell® czy One Star®. Obecnie Converse ma w swojej ofercie szeroką gamę odzieży i obuwia dla kobiet i mężczyzn. Produkty tej marki sprzedawane są w ponad 160 krajach.

Wyłącznym dystrybutorem marki Converse na terenie Polski jest firma AmerSport www.converse.pl