Startuje CityScreen – pierwsza sieć ekranów cyfrowych nad Polskim morzem

Od dzisiaj w 7 najbardziej popularnych nadmorskich miejscowościach w Polsce ruszają kampanie reklamowe klientów CityScreen. Nośniki LED-owe o wymiarach 4×3 m każdy, zostały umiejscowione w najatrakcyjniejszych lokalizacjach,                      w Międzyzdrojach, Kołobrzegu, Ustce, Łebie, Władysławowie, Jastarni i Helu.

Cieszymy się, że pomimo cięć budżetowych związanych z kryzysem udało się przekonać  reklamodawców do skorzystania z oferty CityScreen – triumfuje Rafał Satora, Managing Director CityScreen. Zgodnie z założeniem przez najbliższe dwa miesiące wakacji będzimy promować m.in. marki grupy Żywiec, UnityLine, Cropp, Levi’s, Decathlon, zapewniając im dużą częstotliwość emisji spotów. Ekrany służą także jako narzędzie informacyjne dla turystów, którzy co 6 minut mogą zobaczyć jaka będzie w danej miejscowości pogoda, co się dzieje obecnie w Polsce i na świecie oraz jakie, kiedy i gdzie odbędą się imprezy w okolicy, bądź w danym kurorcie – wyjaśnia Satora.

Nowością i zarazem innowacyjną ofertą reklamy na CityScreen są interaktywne konkursy SMS i MMS, które również okazały się dużym zainteresowaniem po stronie reklamodawców. Do rozdysponowania mamy ponad 1000 nagród oraz nagrodę główną o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zaplecze techniczne zapewnia nam firma mLife, która specjalizyje się w tego rodzaju interaktywnej komunikacji mobile’owej – kończy Satora. Więcej na www.cityscreen.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu