Ruszyła sprzedaż biletów na piąty ECCO Walkathon w Polsce

Ruszyła już sprzedaż biletów na piątą edycję ECCO Walkathonu – największego na świecie dobroczynnego spaceru. Bilety dostępne są w sklepach ECCO i ECCO Kids w całej Polsce. W ramach biletu ECCO przygotowało dla uczestników wyjątkowe pakiety z globalnej, limitowanej serii.

Już za 69 dni, czyli 12 września, w sobotę na warszawskim Podzamczu spotkamy się, aby wziąć udział w największej międzynarodowej imprezie charytatywnej ECCO Walkathon, organizowanej przez firmę ECCO, duńskiego producenta obuwia dla dzieci i dorosłych. Wydarzenie to co roku przyciąga tysiące uczestników, którzy spacerując, pomagają potrzebującym. W ubiegłym roku po raz kolejny został pobity rekord w ilości pokonanych kilometrów i zebranych funduszy. Specjalnie przygotowane trasy 6 i 10 km przeszło prawie 20 000 osób, które „wychodziły” aż 660 tys. zł.

Bilety na ECCO Walkathon są już dostępne w sklepach ECCO i ECCO Kids w całej Polsce. Bilety dla dorosłych kosztują 10 zł, zaś dla dzieci (do lat 13) można nabyć w symbolicznej cenie 5 zł. Liczba uczestników i biletów jest limitowana, stąd warto pomyśleć o ich wcześniejszym zakupie, by móc wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Bilety można kupić także online na stronie eccowalkathon.pl

W ramach biletu ECCO przygotowało wyjątkowe pakiety dla spacerowiczów z globalnej, limitowanej serii:

  • wykonany z trwałego i miękkiego materiału plecak ECCO
  • bajeczne koszulki w zestawach dla dzieci
  • źródlana woda
  • soczyste jabłko na spacerowe trasy
  • wyjątkowa bransoletka, wręczana po przebyciu trasy, symbolizująca udział w ECCO Walkathonie
  • identyfikator niezbędny do późniejszego przeliczenia kroków na konkretną kwotę.

Pakiet można odebrać na miejscu imprezy, po okazaniu biletu. W tym roku zostały przygotowane dwie bardzo atrakcyjne trasy – 6 km i 10 km. Trasa 6 km została przygotowana specjalnie z myślą o uczestnikach spacerujących z wózkami dziecięcymi oraz o osobach niepełnosprawnych i starszych.

Fundusze zebrane podczas tegorocznego ECCO Walkathonu zasilą projekty realizowane przez organizacje: Street Kids International, która otrzymane pieniądze przeznaczy na edukację dzieci w Polsce i Kenii, międzynarodową inicjatywę WWF chroniącą niedźwiedzie polarne Arktyki, a także Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

ECCO przekaże 4 zł za każdy przebyty przez uczestnika kilometr, na wybraną przez niego fundację.

Na wymienione wyżej fundacje przekazane zostały także pieniądze zebrane podczas pierwszej na świecie edycji ECCO Kids Walkathonu, który był dziecięcą wersją i jednocześnie zapowiedzią wrześniowego ECCO Walkathonu. 20 czerwca w Warszawie dzieci przemaszerowały aż 76 600 m.

W ten sposób pierwsze kroki zostały już postawione, kolejne wraz z całą rodziną i przyjaciółmi każdy może postawić już 12 września na ECCO Walkathonie.

Trasę ECCO Kids Walkathon otworzy genialny 7 letni perkusista Igor Falecki, Katarzyna Podlejska – General Manager ECCO Shoes Poland i Dorota Zawadzka.

Do zobaczenia na ECCO Walkathonie!

Więcej informacji na eccowalkathon.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu