Polska niezwykła w www.pf.pl

Co w trawie piszczy? Gdzie strumyk płynie z wolna? Co warto zwiedzić? Odpowiedź na wszystkie pytania związane z atrakcjami turystycznymi w Polsce można znaleźć na mapie www.pf.pl. Niezwykła mapa zawiera informacje o 15 000 atrakcjach turystycznych w kraju.

Wakacje – czas wypoczynku, zwiedzania, wyjazdów, ale także poznawania nowych, atrakcyjnych miejsc. Z pewnością nie brakuje ich w Polsce, dlatego zanim zaplanujemy wyjazd, warto sprawdzić, co warto zobaczyć w okolicy. Dzięki współpracy Internetowej Panoramy Firm i portalu turystycznego Polska Niezwykła –powstała mapa niezwykłych miejsc. Łupcie w Guciowie, Bieszczadzkie morze, Inkaska tajemnica w Nidzicy, Ślady cór Renu w Łebie, Duch Wikingów na wyspie Wolin, Krzywy Las w Nowym Czarnowie, Okno z Portugali w Obrzycku – to tylko niektóre z atrakcji, które można a nawet trzeba zobaczyć w Polsce.

Wystarczy kliknąć  – atrakcje turystyczne na mapie

Po kliknięciu na ikonę, nawiązującą wizualnie do międzynarodowego znaku Informacji Turystycznych, otrzymujemy krótki opis atrakcji, wraz ze zdjęciem bądź powiększoną mapą. Jeśli chcemy dowiedzieć się więcej, możemy kliknąć w link prowadzący bezpośrednio do portalu turystycznego www.polskaniezwykla.pl. W ramach serwisu można również skorzystać z oferty sklepu Online i kupić przewodnik po wybranej okolicy, wraz z mapą samochodową i podręcznymi informacjami niezbędnymi dla każdego turysty.

– Liczba wyświetlanych atrakcji turystycznych na mapie zwiększa się wraz z jej zbliżeniem. Na poziomie ulicy zobaczymy wszystkie miejsca godne polecenia i odwiedzenia. Baza atrakcji turystycznych, zabytki, przyroda, niezwykłe historie, imprezy w plenerze, zdjęcia, będzie aktualizowana co dwa miesiące – mówi Katarzyna Kurdyś, Kierownik Projektu w Eniro Polska. – Nowa funkcjonalność na mapie www.pf.pl sprawia, że nie tylko planowanie wyjazdów, wycieczek, noclegów, ale także późniejsze poruszanie się po Polsce samochodem, rowerem lub pieszo, staje się prostsze i przyjemniejsze – dodaje Katarzyna Kurdyś.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu