Pédiatril od niemowlaka do przedszkolaka

Wrażliwa skóra dziecka wymaga szczególnej pielęgnacji, ponieważ jest bardziej skłonna do podrażnień, niż skóra dorosłych. Dzieje się tak, ponieważ jej niewykształcona bariera hydrolipidowa nie zapewnia całkowitego bezpieczeństwa. Żeby zapewnić dziecku właściwą pielęgnację i ochronę, konieczne jest stosowanie odpowiednich kosmetyków – dostosowanych do właściwości skóry najmłodszych.

Eau Thermale Avène proponuje kompletną gamę produktów Pediatril przeznaczoną do pielęgnacji skóry noworodków, niemowląt i dzieci, zawierającą wodę termalną z Uzdrowiska Dermatologicznego Avène we Francji.

Dzięki specjalnym właściwościom, produkty bogate w wodę termalną z Avène, zapewniają skórze maluchów wszystko, co najlepsze.

  • Zawierają minimalną ilość składników, zapewniając maksymalną tolerancję, bezpieczeństwo i delikatność.
  • Są bezzapachowe, bez barwników, bez alkoholu, bez parabenów.
  • Kosmetyki przetestowane zostały przez lekarzy specjalistów pediatrów i dermatologów.
  • Dostosowane do bardzo wrażliwej skóry – w tym skóry atopowej.
  • Podlegają rygorystycznej ocenie bezpieczeństwa i jakości.

Avène Pédiatril Pianka do mycia ciała i włosów – Pianka do mycia ciała i włosów, która przeznaczona jest dla wrażliwej skóry noworodków, niemowląt i dzieci. Nie zawiera parabenów, substancji zapachowych, barwników ani alkoholu. Kosmetyk jest hipoalergiczny. Został przebadany pod kontrolą dermatologiczną. Pianka jest wyjątkowo wydajna. Jedno opakowanie wystarcza na ok. 3 miesiące.

Kosmetyk należy stosować na wilgotną skórę i włosy dziecka: delikatnie spienić, a następnie dokładnie spłukać.

Cena: 39,90 PLN (250 ml)

Avène Pédiatril – balsam nawilżający do ciała – Balsam przeznaczony jest do nawilżania i ochrony wrażliwej skóry noworodków, niemowląt i dzieci. Nie zawiera substancji zapachowych, parabenów, alkoholu ani barwników. Bogaty w wodę termalną z Uzdrowiska Dermatologicznego Avène o działaniu łagodzącym i kojącym. Dzięki specjalnie opracowanym właściwościom balsamu Pédiatril, delikatna skóra dzieci staje się bardziej miękka i gładka. Kosmetyk zabezpiecza skórę najmłodszych przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Ma płynną, lekką i nietłustą konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłania. Skóra dziecka pozostaje miękka i jedwabista. Produkt jest hipoalergiczny – został przebadany pod kontrolą dermatologiczną.

Balsam należy stosować na umytą i suchą skórę dziecka, delikatnie wmasowując opuszkami palców.

Cena: 49,90 PLN (200 ml)

Avène Pédiatril Krem nawilżający do twarzy i ciała  – Krem nawilżający i odżywczy do wrażliwej skóry noworodków, niemowląt i dzieci. Bogaty w wodę termalną ze źródła w Avène o właściwościach łagodzących i kojących. Krem posiada właściwości nawilżające oraz odżywcze – dzięki niemu skóra najmłodszych jest wspaniale wypielęgnowana, miękka i gładka – wygląda zdrowo i pięknie. Chroni skórę dzieci przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Łatwo się wchłania. Krem hipoalergiczny. Nie zawiera alkoholu, barwników parabenów ani substancji zapachowych.

Krem należy stosować na oczyszczoną skórę twarzy i ciała, delikatnie wpasowując krem do całkowitego wchłonięcia.

Cena: 29,90 (50 ml),

56,90 PLN (200 ml)

Avène Pédiatril Krem ochronny do pielęgnacji pośladków dzieci – Krem przeciw pieluszkowemu zapaleniu skóry oraz podrażnieniom pośladków u noworodków, niemowląt i dzieci. Zawiera wodę termalną z Uzdrowiska Dermatologicznego w Avène oraz tlenek cynku, który ma właściwości antybakteryjne i przyspiesza gojenie podrażnień. Krem jest hipoalergiczny. Został przebadany pod kontrolą dermatologiczną. Nie zawiera alkoholu, barwników parabenów ani substancji zapachowych.

Należy nałożyć  cienką warstwę kremu po każdej zmianie pieluchy. Kosmetyk należy stosować na dokładnie oczyszczoną, suchą skórę.

Cena: 29,90 PLN (50 ml)

Avène Pédiatril Żel na ciemieniuchę – Krem przeznaczony do usuwania ciemieniuchy u najmłodszych. Bogaty w wodę termalną ze źródła w Avène o właściwościach łagodzących i kojących. Skutecznie usuwa ciemieniuchę dzięki zawartości trzech składników aktywnych – gliceryny, amidu kwasu mlekowego i pantenolu. Doskonale zmiękcza, nawilża skórę oraz eliminuje jej podrażnienia. Beztłuszczowy żel sprzyja eliminacji łusek bez pozostawiania tłustego filmu. Krem pozostawia skórę głowy miękką, czystą i gładką.

Należy delikatnie masować skórę głowy żelem, a następnie pozostawić na ok. 30 min. Zmyć Pédiatril pianką do mycia ciała i włosów. Dokładnie spłukać.

Cena: 39,90 PLN (40 ml)

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu