Ogicom wybrał BEST image PR

Spółka Ogicom, wiodący na polskim rynku dostawca rozwiązań  internetowych dla biznesu, nawiązała długofalową  współpracę z poznańską  agencją BEST image PR. Działania skoncentrują  się na kompleksowej obsłudze z zakresu media-relations.

Ogicom to doświadczony gracz na rynku biznesowym, oferujący innowacyjne rozwiązania z dziedziny Internetu i telekomunikacji. Firma realizuje zlecenia dla ponad 20 000 firm i instytucji, zarówno polskich, jak i zagranicznych. O najwyższej jakości oferowanych usług świadczą także nagrody zdobyte przez firmę, w tym dwukrotne wyróżnienie od Magazynu Internet w 2007 roku za najlepszy kreator stron www oraz najskuteczniejszy system antyspamowy w Polsce. Ogicom realizuje też ideę biznesu społecznie odpowiedzialnego, czego wyrazem jest niedawna nagroda „Biznes przyjazny nauce”.

Spółka Ogicom to już czwarty klient, którego agencja BEST image PR pozyskała od początku 2009 roku. Działania realizowane na rzecz spółki skupią  się na szeroko zakrojonych kontaktach z mediami branżowymi oraz biznesowymi. Celem podejmowanych inicjatyw będzie umocnienie pozycji firmy Ogicom jako eksperta i lidera na rynku usług internetowych.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Za kontakty z dziennikarzami z ramienia BEST image PR odpowiada Zuzanna Szymańska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu