Nowa platforma handlowa 4neo.pl

Firma BTS sp.j. uruchomiła nową platformę handlową  4neo.pl. Portal jest wirtualnym centrum handlowym i został zaprojektowany tak, aby każdy mógł w prosty, wygodny sposób korzystać z oferowanych usług.

Za jego pośrednictwem użytkownicy mogą kupować i sprzedawać przedmioty na drodze aukcji z licytacją lub po stałej cenie, prowadzić zaawansowane sklepy internetowe, dodawać ogłoszenia w dziale nieruchomości bądź motoryzacja. Nieznanym rozwiązaniem jest opcja zakupów w swojej okolicy. Wpisujemy miejscowość, wybieramy odległość wokół niej i przeglądamy oferty lokalnych sprzedawców. Wirtualny koszyk, porównywarka aukcji jak i obecność sklepów to tylko część oferowanego zaplecza.

Na razie trwa promocja cenowa usług – 100 sklepów  i 1000 aukcji, ogłoszeń bez opłat. Cennik nowej platformy handlowej wygląda interesująco. Płacimy jedynie za wystawienie. Brak prowizji, ukrytych kosztów to niebywała zaleta. W przypadku sklepu internetowego wykupujemy miesięczny abonament w ramach, którego możemy wystawić określoną ilość aukcji czy ogłoszeń. Poza standardowymi formami płatności  za usługi, serwis umożliwia płatność za pomocą SMS.

www.4neo.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu