Moikrewni International wprowadza turecką wersję językową – akrabaonline.com już online

Serwis genealogiczny Moikrewni International wprowadza kolejną wersję językową. Turecki portal społecznościowy Akrabaonline.com wystartował. W ten sposób wersja turecka dołączyła do międzynarodowego grona Moikrewni International i stała się 10 siostrzaną wersją portalu.

Prawdziwa ekspansja już się rozpoczęła w końcu Moikrewni International dotarł na kolejny kontynent a mianowicie Azję. Turcja leży w przeważającej części na tym kontynencie z minimalnym skrawkiem również w Europie. Całość tworzy Eurazję. Z całą pewnością możemy powiedzieć, że w końcu dotarliśmy na kontynent azjatycki! W piątek 26 czerwca 2009 minęło równe 2 lata odkąd pojawił się po raz pierwszy verwandt.de niemiecka wersja serwisu. Wersja turecka jest szczególnie wyczekiwaną wersją dla ludzi z Turcji mieszkających w Niemczech, którzy wcześniej mieli możliwość używania serwisu, jednakże nie w swoim narodowym języku. Liczba ludności tureckiej w Niemczech wynosi ponad 3 miliony (źródło Wikipedia).Także cała Turcja licząca ponad 70 milionów mieszkańców doczekała się swojej wersji językowej, która jest pod nazwą akrabaonline.com.

„Moikrewni International stara się ciągle rozwijać, ważne jest dla nas aby nie pozostać w miejscu i w miarę naszych możliwości ciągle uatrakcyjniać portal poprzez nowe funkcje dla użytkowników jak i wprowadzać kolejne wersje językowe”- mówi Daniel Oppenkowski, Redaktor naczelny. Wersja turecka jest 10 wersją językową serwisu Moikrewni Internatioanal. Założyciele portalu liczą na kolejny sukces. Idea moikrewni.pl jest prosta. Niewielkim wysiłkiem można utworzyć drzewo genealogiczne przy okazji zapraszając poprzez mail krewnych do wspólnej inicjatywy. Cała rodzina może pracować nad rozbudową drzewka – uzupełniając je o nowe informacje oraz fotografie. W przypadku kilku podobnych drzew można przeprowadzać fuzje drzew z innymi krewnymi – osiągając w ten sposób jedno wspólne drzewko genealogiczne.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu