Inwestuj na giełdzie z mBankiem jeszcze taniej

W lipcu br. w eMAKLERZE obowiązuje promocyjna prowizja 0,35% od każdego zlecenia internetowego. Od 6 do 31 lipca br. mBank oferuje Klientom korzystającym z eMAKLERA obniżoną prowizję. Prowizja w wysokości 0,35% dotyczy wszystkich transakcji realizowanych w wyniku zleceń złożonych za pośrednictwem internetowego serwisu transakcyjnego mBanku. Jednocześnie nadal obowiązuje minimalna prowizja w wysokości 3,00 zł.

Giełda ożywiła się kilka miesięcy temu. Obecnie, mimo że mamy czas wakacji, coraz więcej inwestorów wykorzystuje nadarzające się okazje i aktywniej uczestniczy w rynku. Trwająca w lipcu promocja jest wyjściem naprzeciw ich oczekiwaniom. ­- mówi Zbigniew Trzeciak, odpowiedzialny za ofertę eMAKLER mBanku.

Udział eMAKLERA w obrotach akcjami na Giełdzie Papierów Wartościowych utrzymuje się od marca na poziomie ponad 2%.

eMAKLER, zintegrowany z rachunkiem bieżącym w mBanku, z którego pobierane są automatycznie środki na zakup papierów wartościowych, daje dostęp do Giełdy 24 godziny na dobę, bez opłat za otwarcie i prowadzenie. W przypadku sprzedaży papierów i zamiany należności na środki płynne, następuje natychmiastowe ich przekazanie na rachunek w mBanku. Obecnie z usługi korzysta blisko 130.000 Klientów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu