Agencja interaktywna cyberstudio uruchamia serwis internetowy dla swojej marki abeon

abeon.pl został powołany do życia w celu kompleksowego zaprezentowania Klientom innowacyjnych rozwiązań, jakie z sukcesem, od kilku lat, wdraża cyberstudio. Od teraz, za pomocą serwisu, będzie można zapoznać się z pełną ofertą rozwiązań abeon, a także skorzystać z konsultacji dotyczących możliwości ich wdrożenia.

Platforma abeon to system, który łączy w sobie kluczowe elementy rozwiązań webowych. Jest to również świetna baza dla aplikacji dedykowanych. Dzięki niej można zaprojektować i uruchomić prawie dowolną, dedykowaną aplikację, co umożliwia Klientowi zwiększenie efektywności swoich działań, nie tylko tych prowadzonych w sieci.

Do tej pory głównym produktem marki abeon był system zarządzania treścią (cms). Obecnie gama produktów abeon została rozszerzona o inne nowoczesne rozwiązania, które odpowiadają zarówno na podstawowe, jak i nadzwyczajne potrzeby Klientów.

Już teraz, w ramach marki abeon, Klient może skorzystać z produktów tj. intranet, bip, e-learning, a także zdecydować się na rozwiązania dopasowane indywidualnie do jego potrzeb.

abeon oznacza innowacyjne podejście do tematu aplikacji internetowych. Są to praktyczne rozwiązania i jednocześnie kosmiczne technologie, które pojawiły się na rynku, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu zespołowi cyberstudio.

Do tej pory cyberstudio przeprowadziło z sukcesem kilkadziesiąt wdrożeń systemu abeon w różnych jego konfiguracjach. Dzięki temu można uznać go za w pełni sprawdzony produkt.

Jednym z ostatnich projektów abeon jest nowoczesna platforma e-learningowa, którą cyberstudio wdrożyło dla spółki Leve/. Z systemu abeon korzystają również takie portale jak: nawidelcu.pl, sportowezaglebie.pl, a ponadto pięćdziesiąt  serwisów regionalnych ośrodków EFS. W ostatnim czasie na bazie abeon uruchomiona została również nowa witryna internetowa Mietka Szcześniaka.

abeon.pl to kolejny, po wysokapozycja.pl, uruchomiony serwis internetowy, będący częścią strategii rozwoju cyberstudio.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu