Spotkanie prasowe marki Corine de Farme

30 czerwca w restauracji Papaya w Warszawie miała miejsce premiera nowej linii kosmetyków naturalnych francuskiej marki Corine de Farme.

Nowa linia kosmetyków naturalnych marki Corine de Farme składa się z produktów do demakijażu oraz kosmetyków pielęgnacyjnych dla niemowląt. Wszystkie kosmetyki zawierają ponad 95% składników pochodzenia naturalnego.

Premiera nowych kosmetyków marki Corine de Farme odbyła się w specjalnie zaaranżowanej scenerii. Wyjątkowo na tę okazję restauracja Papaya przeobraziła się w oazę natury. Nową linię kosmetyków zaprezentowali przedstawiciele firmy Forte Sweden, wyłącznego dystrybutora kosmetyków marki Corine de Farme w Polsce.

Wśród zaproszonych gości znalazły się Katarzyna Miller, psycholożka i filozofka, oraz dr inż. Magdalena Sikora, Kierownik Podyplomowego Studium Kosmetologii Politechniki Łódzkiej. Katarzyna Miller opowiedziała o tym jak żyje współczesna kobieta i czy w obecnych czasach odczuwa jeszcze potrzebę kontaktu z naturą. Dr Magdalena Sikora natomiast wyjaśniła zebranym różnice pomiędzy kosmetykami naturalnymi a tradycyjnymi. W konferencji wzięli udział także przedstawiciele francuskiej grupy Sarbec, do której należy marka Corine de Farme: Olivier de la Chapelle, Dyrektor Generalny oraz Audre Barre-Deguette, ekspert z Działu Badań i Rozwoju.

Marka Corine de Farme znana jest w Polsce od kilku lat, głównie za sprawą kosmetyków dla dzieci i młodzieży na licencji Disneya.

W tym roku debiutuje z nową linią produktów pielęgnacyjnych dla kobiet i niemowląt.

To co wyróżnia nową linię kosmetyków, to bardzo wysoka zawartość składników pochodzenia naturalnego, które w zależności od produktu wahają się od 95 do 99%. Pozostałe kilka procent stanowią substancje, które nadają im delikatny, przyjemny zapach oraz odpowiednią konsystencję.

Wyłącznym producentem i dystrybutorem kosmetyków marki Corine de Farme jest firma Forte Sweden sp. z o.o.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu