Plus dla powodzian

Sieć Plus, wieloletni sponsor polskiej siatkówki, w ramach działań na rzecz poszkodowanych w czerwcowych powodziach przekaże piłki i koszulki polskich siatkarzy z przeznaczeniem na aukcję.

Włączając się w akcję pomocy powodzianom, sieć Plus wraz z Polską Siatkówką przekaże Fundacji Polska Siatkówka piłki i koszulki siatkarzy reprezentujących Polskę w rozgrywkach tegorocznej Ligi Światowej.

Po meczach z Wenezuelą, które odbędą się 3 i 4 lipca br. we Wrocławiu, Fundacja otrzyma podpisane przez członków polskiej reprezentacji koszulki Bartosza Kurka, Marcina Możdżonka, Michała Bąkiewicza i Zbigniewa Bartmana. Wraz z czterema piłkami, również opatrzonymi podpisami zawodników, zostaną one wystawione na licytację na serwisie aukcyjnym Allegro.

Licytacja rozpocznie się w najbliższy poniedziałek. Cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na rzecz poszkodowanych w powodziach, na potrzeby realizacji konkretnych projektów związanych z niwelowaniem skutków tragedii.

Ponadto podczas rozgrywanych dziś i jutro we Wrocławiu meczów Polska : Wenezuela odbędzie się zbiórka pieniędzy na pomoc dla powodzian. Przeprowadzą ją wolontariusze wrocławskiego oddziału Caritas Polska.

Sieć Plus przygotowuje pakiet kolejnych działań dla wsparcia powodzian. Poinformujemy o nich w najbliższych dniach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu