Lakiery China Glaze – Nowoczesna elegancja

China Glaze to ekskluzywna marka lakierów do paznokci dla pewnych siebie, ceniących szyk i elegancję kobiet. Szeroka gama kolorów pozwala każdej z Pań wybrać dla siebie dokładnie to, na co ma ochotę – od lekkich i delikatnych odcieni, do lakierów w przepięknych, zdecydowanych barwach. Ulubione kolory odnaleźć można w kolekcjach stałych oraz sezonowych. Wszystkie urzekają paletą niepowtarzalnych odcieni, z których każdy emanuje szykiem, klasą i sexapilem.

Lakiery China Glaze powstały dzięki opracowaniu specjalistycznej formuły opartej na kompozycji żywic i polimerów. Polimery nadają im niepowtarzalny połysk i głębię koloru, a żywice zapewniają wyjątkową elastyczność i trwałość. Efekt: lakier doskonale przylega do paznokcia, nie odpryskuje i nie kruszy się.

Na letnie, słoneczne dni, China Glaze proponuje lakiery z linii Summer Days. Wspaniałe, połyskujące kolory przywiodą na myśl promienie słońca i srebrzyste refleksy morskich fal. Bądź modna i – jak zawsze – elegancka podczas letnich spacerów, na plaży i …gdzie tylko zechcesz!

  • Pojemność: 14 ml
  • Cena: 18 PLN
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu