Konkurs „Cyfrowe Wakacje” – pula nagród 10.000 zł

Sklep Cyfrowe.pl i Gazeta Wyborcza Trójmiasto zapraszają do wzięcia udziału w wielkim wakacyjnym konkursie fotograficznym. Warto powalczyć  bo do wygrania nagrody o łącznej wartości 10.000 zł!

Żeby wziąć udział w konkursie należy w lipcu i sierpniu 2009 roku wykonać wakacyjne zdjęcie na terenie woj. pomorskiego. Tematyka zdjęć obejmuje szeroki zakres związany z wakacjami: walory przyrodniczo-historyczne regionu, letnie zabawy i wypoczynek, fotografia rodzinna, zabawne sytuacje itp.

Zdjęcia należy przesyłać do 10 września 2009 roku: mailem na adres promocja@gdansk.agora.pl albo pocztą lub osobiście do redakcji Gazety Wyborczej w Gdańsku (80-836), ul. Tkacka 7/8.

Autor zdjęcia musi podać: imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy oraz miejsce (miejscowość), w którym zdjęcie zostało wykonane wraz z krótkim opisem miejsca (np. nazwa ulicy czy jeziora, które jest na zdjęciu). Na dostarczonym materiale musi znaleźć się dopisek „Cyfrowe Wakacje”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 września 2009 r.

Nagrody w konkursie są  następujące:

  • I miejsce – lustrzanka cyfrowa Olympus E-620 z obiektywami 14-42 i 40-150 o wartości rynkowej ok. 3400 zł + zestaw upominków firmowych
  • II miejsce – lustrzanka cyfrowa Olympus E-520 z obiektywem 14-42 o wartości rynkowej ok. 2000 zł + zestaw upominków firmowych
  • III miejsce – zaawansowany aparat kompaktowy Olympus mju Tough 6000 o wartości rynkowej ok. 1200 zł + zestaw upominków firmowych
  • IV miejsce – bony upominkowe o wartości 700 zł do realizacji w sklepach Cyfrowe.pl i Lornetki.pl
  • V miejsce – bony upominkowe o wartości 500 zł do realizacji w sklepach Cyfrowe.pl i Lornetki.pl
  • VI – X miejsce – bony upominkowe o wartości 300 zł do realizacji w sklepach Cyfrowe.pl i Lornetki.pl
  • XI – XV miejsce – karty pamięci Sandisk 8GB Ultra II o wartości ok. 125 zł
  • nagroda dodatkowa dla wszystkich laureatów – 5% rabatu na zakup akcesoriów fotograficznych w sklepie Cyfrowe.pl (z wyłączeniem obiektywów i lamp błyskowych)

Nadsyłane zdjęcia będą publikowane na stronach www.gazeta.pl/trojmiasto i www.galeriacyfrowe.pl.

Więcej informacji i regulamin konkursu znajduje się na stronie www.cyfrowe.pl/cyfrowewakacje.html

Sponsorem konkursu jest Olympus .

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu