Kancelaria Norton Rose uznana za „Kancelarię Prawniczą Roku 2009”

Międzynarodowa kancelaria prawnicza Norton Rose została uhonorowana prestiżowym tytułem „Kancelarii Prawniczej Roku 2009” przyznawanym corocznie przez czasopismo prawnicze The Lawyer.

Stephen Parish, Przewodniczący Rady Nadzorczej Norton Rose LLP, odebrał wyróżnienie podczas ceremonii wręczenia nagród 23 czerwca 2009 roku. Uroczystość odbyła się w Grosvenor House Hotel Park Lane w Londynie.

Peter Martyr, Partner Zarządzający Norton Rose LLP, komentuje: „Najwięcej satysfakcji w zdobyciu tej prestiżowej nagrody płynie z faktu, że jest ona wyrazem uznania dla naszej kultury korporacyjnej, którą budujemy od wielu lat. Ma to szczególne znaczenie wobec ogłoszonej przez nas tego samego dnia informacji o połączeniu z Deacons Australia.”

Deacons Australia połączy się z Grupą Norton Rose 1 stycznia 2010 roku.

W powiększonej o Deacons Australia międzynarodowej sieci kancelarii prawniczych Norton Rose, usługi świadczyć będzie ponad 1800 prawników w 29 biurach na świecie. W wyniku połączenia dwóch kancelarii, Grupa Norton Rose obejmie w rejonie Azji i Pacyfiku ponad 700 prawników w 12 biurach zlokalizowanych w Bangkoku, Brisbane, Canberze, Dżakarcie, Hong Kongu, Melbourne, Pekinie, Perth, Singapurze, Sydney, Szanghaju oraz Tokio.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu