BizTech drugim w Polsce specjalistą poziomu L2 w rozwiązaniach Symantec/Altris

BizTech Konsulting SA jako druga w Polsce firma uzyskała status partnera poziomu L2  w zakresie rozwiązań Symantec/Altris do wsparcia zarządzania zasobami informatycznymi  oraz optymalizacji kosztów tego zarządzania.

BizTech ma już  kilkuletnie doświadczenie w implementacji rozwiązań Symantec/Altris u swoich klientów, którym optymalizuje systemy i zasoby informatyczne. Uzyskanie poziomu specjalizacji L2 (dawniej Gold) wiązało się z uczestnictwem w szeregu szkoleniach technicznych i handlowych kończących się egzaminami i stosownymi akredytacjami, które uzyskało teraz dwóch inżynierów i dwóch handlowców.

„Uzyskany kolejny, wyższy stopień specjalizacji Symantec/Altris pozwoli nam na znacznie większą elastyczność funkcjonalną i cenową oferowanych rozwiązań” – mówi Przemysław Blatkiewicz, Manager Produktu w BizTech Konsulting SA. ”Zapewnia to naszym Klientom pewność, że proponowane przez nas rozwiązania są najlepiej dopasowane do konkretnych potrzeb funkcjonalnych, a jednocześnie możliwości finansowych firmy – mają one optymalny wskaźnik funkcjonalność/nakłady.”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu