Viral zrealizowany przez TOFI Productions dla agencji G7 nagrodzony na Festiwalu VirNick 2009

Film „Akcja w Sejmie” zdobył nagrodę VirNick ProSilver na I Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Wirusowych „VirNick 2009”. Film był nominowany w kategorii twórców profesjonalnych. TOFI Productions wyprodukowała film w marcu br. na zlecenie agencji G7 dla marki CROPP (należącej do firmy odzieżowej LPP S.A.).

„Cieszymy się, że nasza praca jest doceniana zarówno przez Klientów, jak i fachowców z branży. Bardzo nas to motywuje i zobowiązuje” – informuje Filip Haman, współwłaściciel TOFI Productions.

Festiwal Filmów Wirusowych „VirNick 2009” odbył się w dniach 19-21 czerwca br. w Krakowie. Jest pierwszym tego typu festiwalem w Polsce i trzecim na świecie. Jego celem jest pokazanie zjawiska oraz fenomenu filmów wirusowych, ich mechanizmów działania i siły oddziaływania na współczesne społeczeństwo. Przewodniczącym Jury był Tomasz Raczek.

TOFI Productions powstałą w 2006 roku. Właścicielami są Filip Haman oraz Tomasz Morawski. Firma zajmuje się produkcją wideo programów telewizyjnych, reklam telewizyjnych, filmów korporacyjnych, a także produkcją reklam internetowych oraz filmów wirusowych. TOFI Productions od początku działalności zrealizowało kilkaset planów zdjęciowych, w tym programów telewizyjnych, filmów korporacyjnych, szkoleniowych, reklamowych, teledysków oraz reklam viral’owych. Wśród Klientów firmy są m.in.: MTV, TVN Turbo, Canal+, o2.pl, Electro Word, AGORA S.A. oraz agencje G7, OS3, Mather & SOHO, Ogilvy, MecGlobal, Mindshare.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu