Sławomir Stępniewski objął dodatkową funkcję w strukturach ISOBAR

Sławomir Stępniewski prezes agencji komunikacji i marketingu zintegrowanego Hypermedia (ISOBAR Polska), objął dodatkowo funkcję Group Managing Director, Regional Managing Team Isobar Cetral & Estern Europe. Nowe obowiązki łączył równocześnie ze stanowiskiem prezesa agencji Hypermedia w Polsce. 

Do zakresu odpowiedzialności Sławomira Stępniewskiego, jako Group Managing Diretor należy: zarządzanie i rozwój kompetencji w zakresie digital, wsparcie organizacji w procesie integracji i konsolidacji usług , łącznie z działaniami w obszarze SEM i mobile, a także stałe dostarczanie nowych rozwiązań wspierających rozwój nowego biznesu organizacji w rejonie Europy Wschodniej.

– Poszerzenie mojego zakresu odpowiedzialności o nowe wyzwania, taktuję jako wyróżnienie nie tylko dla mnie, ale i dla całego zespołu Hypermedia. Rejon Europy Wschodniej pozostaje cały czas rynkiem o ogromnym potencjale w zakresie tworzenia nowoczesnych rozwiązań w obszarze usług interaktywnych i mediowych – mówi Sławomir Stępniewski. – Naszym głównym celem jest stałe podnoszenie jakości oferowanych usług, jak również stałe poszerzanie port folio klientów, którym dostarczamy innowacyjne rozwiązania biznesowe.

Powierzenie Sławomirowi Stępniewskiemu odpowiedzialności biznesowej za rejon Europy Centralnej i Wschodniej, świadczy o potencjale i zaufaniu sieci, jakie wiąże ona z agencją Hypermedia.

Sławomir Stępniewski od ponad 13 lat związany jest z branżą komunikacji i marketingu.

Karierę zawodową  rozpoczynał od branży public relations pracując dla Agencji RPR Group. Ma na swoim koncie szereg sukcesów, był m.in. współzałożycielem agencji badań marketingowych ABM oraz agencji public relations PR Kwadrat. Jego pierwszymi klientami były znane międzynarodowe firmy: Novartis, Sun Microsystems, Oracle, Motorola, Nortel oraz Software AG.

Agencję Hypermedia stworzył  w 1996 roku, z biegiem lat osiągnęła ona status lidera wśród  agencji interaktywnych w Polsce. W 2005 roku w wyniku akwizycji, Hypermedia stała się częścią pierwszej i największej globalnej sieci interaktywnej – Isobar należącej do Aegis Media.

Sławomir Stępniewski jest Członkiem Zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej (SAR), zasiada w jury Akademii Mediów i Reklamy – Impactory oraz konkursu branżowego Media Trendy. Laureat wielu wyróżnień i nagród indywidualnych, m.in.: uhonorowany tytułem Managera Roku przez miesięcznik „Home&Market” w 2005 roku oraz nagrodą MixxAwards (IAB Polska), za życiowe osiągnięcia w 2007 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu