Pobieranie danych w PLAY coraz tańsze

Sam sprawdź i przekonaj się, że w Play możesz tanio i swobodnie surfować po Internecie. Aktywuj Pakiet 500 MB, a przez miesiąc będziesz mógł bezpłatnie testować Internet w swoim telefonie.

Korzystanie z pakietów Play ONLINE w telefonie.

Pakiety Play Online w telefonie mogą być wykorzystane w strefie taniego Internetu w Play.Przed połączeniem należy sprawdzić, w jakiej strefie się  znajdujesz, poprzez wybraniei zatwierdzenie kodu *140# lub na www.mojplaymobile.pl.Poza strefą taniego Internetu naliczana jest standardowa stawka za transmisję danych, zgodnąz Cennikiem.

Korzystaj swobodnie z Internetu w taniej strefie w Play!

Zablokuj Internet poza strefą taniego Internetu – nie będziesz musiał pilnować, w jakiej strefie jesteś; w momencie, kiedy wyjdziesz poza strefę taniego Internetu, połączenie z Internetem zostanie zerwane. Aby zablokować transmisję danych poza strefą taniego Internetu, wybierz i zatwierdź kod *111*51*1# . Jeżeli musisz połączyć się z Internetem, a jesteś poza strefą, odblokuj transmisję danych poza strefą taniego Internetu poprzez wybranie i zatwierdzenie na klawiaturze telefonu kodu *111*51*2# .Potem ponownie zablokuj transmisję danych poza tanią strefą, żeby swobodnie korzystaćz Pakietu Play Online w telefonie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu