Nowy Dyrektor Sprzedaży Systemów Produkcyjnych w Konica Minolta

Mateusz Woźniak (35 lat) został Dyrektorem Sprzedaży Systemów Produkcyjnych w firmie Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. Na nowym stanowisku  Mateusz Woźniak jest odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii sprzedaży urządzeń produkcyjnych oraz nadzór nad pracą zespołu handlowego.

Mateusz Woźniak jest związany z firmą Konica Minolta od 2005 roku. Do momentu powołania na nowe stanowisko pełnił funkcję dyrektora oddziału firmy w Bydgoszczy. Pracę w Konica Minolta rozpoczynał na stanowisku kierownika kanału poligraficznego w regionie północnym. Z branżą poligraficzną związany jest od 1998 roku.

Mateusz Woźniak jest absolwentem Wydziału Mechaniki Akademii Techniczno Rolniczej w Bydgoszczy. Studiował również podyplomowo na Wydziale Poligrafii Politechniki Warszawskiej. Jego pasją jest praca. W wolnych chwilach najchętniej żegluje. Jest miłośnikiem kuchni włoskiej. Żonaty, ma dwie córki.

„Konica Minolta ma  przed sobą ambitne cele, dlatego otrzymaną nominację traktuję jako duże wyróżnienie, ale również wyzwanie”, mówi Mateusz Woźniak. „Jestem przekonany, że doświadczenia, które zdobyłem w poprzednich firmach połączone z doświadczeniami Konica Minolta, pozwolą jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów i potwierdzać to, że Konica Minolta jest godnym zaufania partnerem w biznesie”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu