Nowy Dyrektor Generalny Air France KLM w Polsce

Nowym Dyrektorem Generalnym Air France KLM w Polsce został Pan David Garcia. Z liniami jest związany od 1996 roku. W tym czasie zajmował w Air France różne stanowiska kierownicze zarówno w centrali we Francji, jak i za granicą.

Na nowym stanowisku będzie dbał przede wszystkim o zagwarantowanie bardzo wysokiego poziomu usług dla klientów AIR FRANCE KLM, w szczególności dla najaktywniejszych członków programu lojalnościowego, przy jednoczesnym zapewnieniu konkurencyjnych cen.

„Rozpoczęcie pracy w Polsce jest dla mnie niezwykle ciekawym zawodowym przedsięwzięciem. To jeden z najdynamiczniej rozwijających się w Europie rynków przewozów lotniczych, a więc i z dużą konkurencją, co sprawia, że stawiam przed sobą ambitne cele biznesowe. AIR FRANCE KLM ma silną pozycję w Polsce i trzeba starać się nie tylko ją utrzymać, ale sprawić by klienci jeszcze chętniej korzystali z naszych usług” stwierdził David Garcia, nowy szef AIR FRANCE KLM w Polsce.

Obecnie AIR FRANCE KLM jest największą europejską grupą w branży transportu lotniczego. Codziennie obsługuje 7 lotów z Warszawy do swoich hubów w Paryżu i Amsterdamie, które oferują największą siatkę połączeń lotniczych na świecie. Taka oferta idealnie trafia w potrzeby zarówno podróżujących służbowo, jak i turystycznie. Oferty cenowe zostały dopasowane do potrzeb polskich klientów.

Polska jest jednym z wschodzących rynków w Europie. Dlatego w letnim rozkładzie lotów AIR FRANCE KLM utrzymała wszystkie dotychczasowe połączenia.

Za kontakty z mediami w Polsce nadal odpowiada marketing manager Agnieszka Plewczyńska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu