MOTO VE66 – bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami

MOTO VE66 wykorzystujący technologię poprawy jakości dźwięku CrystalTalk to pierwszy telefon komórkowy Motoroli wyposażony w obsługę widżetów.

Motorola Polska wprowadziła na rynek nowy model telefonu komórkowego MOTO VE66. Urządzenie wyposażono w technologię CrystalTalk, aparat fotograficzny o matrycy 5 megapikseli i odtwarzacz MP3. Nowy slider jest pierwszym telefonem Motoroli obsługującym widżety – aplikacje ułatwiające szybki dostęp do informacji na których najbardziej ci zależy – m.in. wyników sportowych, kursów giełdowych bądź kanałów RSS ulubionych blogów.

„MOTO VE66 przeznaczony jest dla tych osób, które chcą aby to telefon dostosował się do nich a nie odwrotnie. W tym modelu zwróciliśmy jeszcze większą uwagę na możliwości personalizacji i wysoką jakość multimediów” – powiedziała Tracey Koziol, corporate vice president, Mobile Devices, Motorola.

Usłysz i bądź słyszany

Dzięki technologii CrystalTalk możemy prowadzić rozmowę nawet w hałaśliwym otoczeniu. Doskonałą jakość dźwięku gwarantuje drugi mikrofon, który dodatkowo eliminuje poziom szumów i odgłosów tła w trakcie rozmowy.

Uchwyć każdą chwilę

Zintegrowany z MOTO VE66 aparat wyposażono w dodatkowe funkcje dobrze znane użytkownikom aparatów cyfrowych – wciśnięcie dedykowanego klawisza spowoduje szybkie ustawienie ostrości poprzez auto focus, uruchomienie, jeśli to konieczne, lampy błyskowej LED, ustabilizowanie obrazu i redukcję efektu czerwonych oczu. Automatyczne ustawienie nasycenia gwarantuje bardziej bielszą biel, głębszą czerń  i żywsze kolory. Wykonane zdjęcia można obejrzeć na jasnym, kolorowym wyświetlaczu telefonu.

Szybki dostęp do twojej muzyki i Internetu

MOTO VE66 wyposażona jest w wygodną i łatwą nawigację dzięki klawiszom FastScroll. Złącze USB 2.0 pozwala na szybkie nagrywanie danych i muzyki  z komputera, a łączność poprzez Wi-Fi daje pewny i stabilny dostęp do Internetu,  i możliwości dzielenia się ze znajomymi zdjęciami, plikami muzycznymi i filmami. Wbudowane radio FM z RDS’em pomoże ci w sprawdzeniu jaki utwór jest teraz nadawany przez stację1.

Wybrane MOTOcechy:

  1. Innowacyjna technologia CrystalTalk zapewniająca wysoką jakość rozmowy nawet w głośnym otoczeniu;
  2. Aparat cyfrowy 5 mpix z auto focusem, stabilizatorem obrazu, lampą błyskową LED i systemem redukowania efektu czerwonych oczu pozwoli na wykonanie efektownego zdjęcia w każdych warunkach;
  3. Do 110MB wewnętrznej pamięci oraz możliwość rozszerzenia jej zewnętrzną kartą microSD mogącą przechować nawet do 32GB zdjęć, muzyki i innych plików multimedialnych;
  4. Wbudowane radio FM z RDS’em oraz odtwarzacz muzyczny obsługujący różne formaty audio: MP3, AAC, WMA, MIDI;
  5. Łączność z Internetem poprzez Wi-Fi zapewnia szybki i stabilny transfer danych.

Dostępność

MOTO VE66 jest dostępny w Polsce od czerwca 2009 roku w sugerowanej cenie detalicznej od 1200 złotych brutto. Więcej informacji na stronie www.motorola.com/motoinfo.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu