Komputery Vobis z bezpłatną aktualizacją do Windows®7

Czekając na przyszłościowy system Windows®7  nie musisz wstrzymywać  się z zakupem komputera. Vobis już  teraz zapewnia gwarancję technologii. Klienci, którzy od 26 czerwca 2009 dokonają zakupu określonego komputera stacjonarnego Vobis Digital lub notebooka, otrzymają kupon uprawniający do bezpłatnej  aktualizacji systemu operacyjnego do Windows ®7.

Wiele jest osób, które planują zakup komputera jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego, a jednocześnie chcą mieć gwarancję technologii  z premierowym  system operacyjnym Windows®7  – dostępnym najwcześniej od 22 października br.  Z myślą o tych Klientach firma Vobis już teraz oferuje możliwość jego całkowicie bezpłatnej aktualizacji przy zakupie wybranego komputera stacjonarnego Vobis Digital bądź jednego z laptopów objętych promocją. Do aktualizacji upoważnia specjalny kupon z kodem.

Szczegóły dotyczące rejestracji kuponów, a także możliwości aktualizacji pozostałych komputerów i notebooków dostępnych w ofercie sieci sprzedaży Vobis znajdują się na specjalnie przygotowanej stronie www.vobis.pl/windows7

Aktualizacją do systemu Windows®7 objęte są wybrane komputery stacjonarne i notebooki dostępne w ofercie Vobis, które zostaną zakupione w okresie pomiędzy 26 czerwca 2009 roku a 31 stycznia 2010 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu