Edimax prezentuje mini-kartę USB z serii nLITE – EW-7711UTn

Edimax Technology, wiodący producent rozwiązań sieciowych przedstawia najmniejszą dostępną na rynku bezprzewodową kartę sieciową USB. Niewielkie rozmiary: 40x16x7mm karta zawdzięcza wbudowanej wewnętrznej antenie, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników mobilnych. 

Po podłączeniu karty sieciowej EW-7711UTn do portu USB komputera stacjonarnego lub przenośnego, użytkownicy natychmiast uzyskują dostęp do wydajnej sieci bezprzewodowej, umożliwiającej transfer plików i mediów strumieniowych na większe odległości wewnątrz domu lub biura. Karta EW-7711UTn zgodna jest ze standardem sieci bezprzewodowych 802.11b.g oraz jest kompatybilna z najnowszą technologią 802.11n. W połączeniu z urządzeniem 802.11n, karta oferuje większą wydajność, lepszą stabilnośc oraz wyższy transfer bezprzewodowy z prędkością do 150 Mb/s. Dołączony wielojęzyczny kreator konfiguracji EZmax zapewnia łatwą i szybką instalację urządzenia. Użytkownicy instalują i konfigurują kartę w kilku prostych krokach poprzez wykonywanie poleceń kreatora w ojczystym języku. Urządzenie obsługuje ponadto zabezpieczenie sieci bezprzewodowej przyciskiem WPS, który znacznie ułatwia konfigurację bezpiecznej sieci.

Edimax po wprowadzeniu karty EW-7711UTn oferuje pełną linię bezprzewodowych kart USB dla potrzeb każdego użytkownika, w zależności od wielkości, rodzaju anteny, wyglądu oraz oferowanej prędkości transmisji.


Dostępność

Bezprzewodowa karta sieciowa EW-7711UTn jest już dostępna w sprzedaży poprzez sieć dystrybutorów w sugerowanej cenie detalicznej 50 zł brutto. Wszystkie produkty Edimax objęte są standardową, dwuletnią, pełną gwarancją.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu