e-lotari.pl – zakupy z domowego zacisza

Wzorzyste, pięknie dekorowane rolety marki Lotari były do tej pory dostępne w dobrych sklepach detalicznych. Teraz można je nabyć  nie wychodząc z domu – za pośrednictwem nowo otwartego sklepu internetowego na stronie www.e-lotari.pl.

Pod adresem www.e-lotari.pl w szybki i łatwy sposób wybierzemy interesujący nas produkt oraz jego parametry. Rolety Classic, Mini Rolety czy zasłony sznurkowe są teraz w zasięgu jednego kliknięcia myszką. Już nie ma potrzeby wybierania się na długie zakupy. Siedząc wygodnie w fotelu i przyglądając się urządzanemu pomieszczeniu znacznie szybciej podejmiemy trafną decyzję – z marką Lotari nie powinno to stanowić żadnego problemu. Szeroki wybór wzorów, kolorów i faktur tkanin otwiera drogę do pasjonującej przygody designerskiej – możemy teraz ją przeżyć w zaciszu własnego domu.

Kilka kroków do pięknego okna

Intuicyjny i czytelny interfejs e-lotari.pl sprawi, że zaoszczędzimy mnóstwo cennego czasu, który możemy poświęcić na twórcze poszukiwanie własnego stylu. W Menu po lewej stronie ekranu figuruje kompletna oferta marki Lotari. Wchodząc w poszczególne zakładki otrzymujemy informacje o cenach oraz dostępnych rozmiarach. Po wybraniu pożądanej ilości produktu klikamy przycisk „kupuję”, który przenosi użytkownika do zawartości koszyka. Pojawia się podgląd zawierający listę wybranych produktów z przeliczeniem łącznej kwoty do zapłaty. System daje możliwość skorzystania z kilku form płatności. Dostępne opcje to przedpłata, płatność za pobraniem oraz kartą kredytową lub przelew elektroniczny za pośrednictwem systemu platnosci.pl. W drugiej zakładce podajemy dane do wysyłki, natomiast realizacja zamówienia nastąpi w czasie wynoszącym od 12 do 24 godzin. Zakupów w sklepie internetowym e-lotari.pl można dokonywać bez rejestracji – poprzez wypełnienie krótkiego formularza adresowego, jednakże nie umożliwia to dostępu do niektórych udogodnień. Zarejestrowani użytkownicy mogą śledzić status realizacji, historię zamówień a także składać reklamację on-line. Arkusz rejestracji nowych klientów pojawia się po akceptacji wyboru lub możemy go wywołać klikając odnośnik w prawym górnym rogu ekranu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu