Czekolada Wawel wyróżniona w konkursie Perły Rynku FMCG

Podczas uroczystej Gali – 24 czerwca br. –  firma Wawel otrzymała wyróżnienie w konkursie Perły Rynku FMCG organizowanym przez redakcję Wiadomości Handlowych. W kategorii „Praliny i tabliczki” wyróżniona została czekolada jogurtowo-truskawkowa firmy Wawel.

Perły Rynku FMCG to ranking, w którym właściciele i pracownicy sklepów spożywczych wskazują najbardziej udane premiery rynkowe minionego roku w sektorze FMCG. W ankiecie wyodrębniono 33 kategorie produktów spożywczych i chemiczno-kosmetycznych.

Czekolada Wawel wyróżniona została w kategorii „Praliny  i tabliczki”. Czekolada jogurtowo-truskawkowa Wawel pojawiła się na rynku w sierpniu 2008 roku. Prawie 300-stu gramowa czekolada to subtelne połączenie smaku świeżych truskawek, lekkiego, jogurtowego nadzienia i wyśmienitej czekolady deserowej.

„Jest nam niezmiernie miło, że zdobyliśmy wyróżnienie w tak prestiżowym konkursie. Co roku wprowadzamy na rynek kilka nowych słodkich propozycji. Uznanie naszych klientów i konsumentów jest dla nas najlepszą nagrodą” – mówi Katarzyna Kierach, Kierownik ds. Komunikacji Wawel SA.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu