China Glaze w Kaprun

Marka China Glaze jest partnerem Polskich Dni w Kaprun 2009. Impreza organizowana jest na najwyższych europejskich lodowcach od 2003 roku. Krajobraz lodowca w środku lata gwarantuje wspaniałą zabawę zwolennikom sportów zimowych. Impreza skupia celebrytów, dziennikarzy oraz turystów z całej Polski. W tak ekskluzywnym, cieszącym się sławą i uznaniem miejscu nie mogłoby zabraknąć marki dla wyjątkowych kobiet i gwiazd – China Glaze. Marka będzie towarzyszyła sławom – znani goście z Polski będą mogli skorzystać z przygotowanych specjalnie miejsc i wykonać zabiegi dla dłoni i stóp.

China Glaze to ekskluzywna marka lakierów do paznokci dla pewnych siebie, ceniących szyk i elegancję pań. Szeroka gama kolorów pozwala każdej kobiecie wybrać dla siebie dokładnie to, na co ma ochotę – od lekkich i delikatnych odcieni, do lakierów w przepięknych, zdecydowanych barwach. Ulubione kolory odnaleźć można w kolekcjach stałych oraz sezonowych. Wszystkie urzekają paletą niepowtarzalnych odcieni, z których każdy emanuje szykiem, klasą i sexapilem.

Lakiery China Glaze powstały dzięki opracowaniu specjalistycznej formuły opartej na kompozycji żywic i polimerów. Polimery nadają im niepowtarzalny połysk i głębię koloru, a żywice zapewniają wyjątkową elastyczność i trwałość. Efekt: lakier doskonale przylega do paznokcia, nie odpryskuje i nie kruszy się.

Dystrybutorem zachwycających lakierów China Glaze jest Euro Fashion – firma od 1995 roku wiodąca na rynku kosmetycznym. Oprócz dystrybucji profesjonalnych produktów Euro Fashion znane jest jako organizator mistrzostw tj.: Polskie Mistrzostwa Zdobienia Paznokci „Nail Art Poland”, Mistrzostwa Przedłużania Paznokci PINK and WHITE oraz Międzynarodowe Mistrzostwa Zdobienia Paznokci „International Nail Art Championship”, w których udział biorą min. osoby uczestniczące w kursach i szkoleniach organizowanych przez Euro Fashion. Firma jest również wydawcą pism: „Akademia Paznokcia” oraz „Paznokcie”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu