„WWW” – hip-hopowy kawałek epulsa

Portal społecznościowy epuls.pl ma swój hip-hopowy kawałek. Utwór, którego wykonawcą  jest raper Jordas, nosi tytuł  „WWW”, a klip do niego powstał przy współudziale użytkowników młodzieżowego serwisu.

„WWW” opowiada o wirtualnej rzeczywistości, która dla młodych ludzi stała się przestrzenią do nawiązywania znajomości i budowania ważnych relacji z innymi. Założeniem było, aby kawałek powstał przy udziale samych użytkowników portalu. Propozycję udziału w projekcie przyjął raper Jordas. O wyborze Jordasa zdecydowało jego doświadczenie w branży muzycznej. Młody raper ma już na swoim koncie współpracę z innymi muzykami i pojawił się na kilku płytach, od wielu lat aktywnie działa także w społeczności epulsa.

Teledysk powstawał  w Gdyni i w Warszawie skąd pochodzi Jordas. Nagranie klipu stało się  doskonałą okazją do spotkania użytkowników portalu, z których większość znała się do tej pory tylko wirtualnie. Na planie nagraniowym w Gdyni pojawiło się 150 epulsowiczów. Wykazali się oni inicjatywą i włożyli wiele własnej pracy w powstanie klipu – efekt możemy oglądać pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=bO1x5kZvR-I lub http://www.epuls.pl/teledysk.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu