Wakacje z ligą Red Alert 3 oraz NFS Undercover

Pozostały już tylko cztery miesiące do wielkiego finału LAN Ligi Cybersport 36i6. Od początku roku odbyło się pięć z ośmiu planowanych pucharów miesiąca w ramach rozgrywek gry Command & Conquer: Red Alert 3 oraz Need for Speed Undercover. W tym czasie awans wywalczyło dwudziestu zawodników, których już w październiku będzie można podziwiać podczas zmagań o mistrzowskie tytuły oraz nagrody pieniężne o łącznej wartości 10 000 złotych. Do zakończenia fazy eliminacyjnej pozostały już tylko trzy turnieje, które odbędą się w wakacje. To ostatnia szansa na zagwarantowanie sobie udziału w wielkim finale.

Miłośnicy strategii mogą wziąć udział w lipcowym pucharze miesiąca gry Command & Conaquer: Red Alert 3 nazwanym „Tesla Strike”. Zapisy już wystartowały i potrwają do 5 lipca. Tego samego dnia o godzinie 19.00 rozlosowane zostaną turniejowe grupy. Kolejne fazy turnieju, a co za tym idzie e-sportowe pojedynki będą odbywać się standardowo o godzinie 20.00 w następujących dniach: 6, 7, 9, 13 oraz 14 lipca.

Natomiast na fanów zawrotnych prędkości czekać będzie szóste okrążenie czyli etap nazwany „Sixth Lap”. Zapisy do pucharu miesiąca gry Need for Speed Undercover już się rozpoczęły i potrwają do 6 lipca włącznie. Potem nastąpi faza grupowa oraz faza playoff, na podstawie której wyłonieni zostaną kolejni finaliści ligowych zmagań gry Need for Speed Undercover.

Więcej informacji na temat zapisów oraz samych rozgrywek znaleźć można na stronie internetowej www.redalert.cybersport.pl oraz www.nfs.cybersport.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu