Ubezpieczenie mieszkania lub domu 15% taniej w AVIVA Commercial Union

Ubezpieczenie nieruchomości „Mój Apartament (Internet)”  dostępne na Inseco.pl z wakacyjną zniżką. Ubezpieczenie, w zależności od wybranego zakresu ochrony, przez cały rok zapewnia rekompensatę strat spowodowanych np. włamaniem, zalaniem i ponad 20 innymi nieszczęściami.

Od 1 lipca do 30 września 2009 roku właściciele lokali mieszkalnych i domów jednorodzinnych mogą uzyskać 15% zniżkę  przy internetowym zakupie ubezpieczenia nieruchomości, dostępnego w dwóch wariantach – podstawowym i pełnym.

Pakiet Mój Apartament (Internet) umożliwia indywidualny wybór zakresu ochrony, otrzymanie odszkodowania w razie strat spowodowanych np. kradzieżą z włamaniem, pożarem lub zajściem 22 innych zdarzeń losowych. Ponadto AVIVA Commercial Union może objąć ochroną odpowiedzialności cywilnej właściciela nieruchomości, a także pokryć koszty dojazdu i usług elektryka, hydraulika, szklarza, dekarza, stolarza i ślusarza.

Oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie komfort i szeroki parasol ochrony obejmujący obszerny zakres zdarzeń losowych. Zakup polisy jest banalnie prosty. Potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia otrzymuje się mailem i SMS-em, dlatego zakupu polisy możesz dokonać w dowolnym momencie, bez tracenia cennego czasu na spotkania i rozmowy z agentem. Dodatkowym plusem oferty Inseco.pl jest całodobowy dostęp do centrum alarmowego w razie wystąpienia zdarzenia objętego ochroną.

AVIVA Commercial Union Polska – Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA działa w Polsce od 1992 roku. Kapitał zakładowy towarzystwa wynosi 36 600 000 złotych. Głównymi akcjonariuszami towarzystwa jest brytyjski inwestor z branży ubezpieczeniowej Aviva International Insurance Ltd oraz Bank Zachodni WBK SA.

W okresie wakacji specjalne warunki ubezpieczenia nieruchomości w Inseco.pl. Skorzystaj z okazji i jedź spokojnie na wakacje.