Produkcja banerów „in-house” – obniżenie kosztów zleceń zewnętrznych

Konica Minolta oferuje urządzenia biurowe, które pozwalają  użytkownikom wyjść poza ograniczenia popularnych formatów. Wyjątkowa opcja druku na papierze o długości do 1,2 metra umożliwia wydruk banerów promocyjnych, harmonogramów i schematów blokowych.  

Firmy, które korzystają  w swojej działalności z wydruków o niestandardowych formatach, nie muszą już zlecać wykonania tego typu prac „na zewnątrz”. Konica Minolta oferuje wyjątkową opcję druku na papierze banerowym w formacie 1200×216 mm, dostępną w drukarkach magicolor 5650EN-d i 5670EN-d. Posiadanie przez firmę własnego urządzenia umożliwiającego druk banerów pozwala na znaczne obniżenie kosztów zleceń zewnętrznych.

Standardowy koszt druku banera u zewnętrznego podwykonawcy wynosi ok.50 zł/szt. Natomiast firma drukująca baner na urządzeniu magicolor 5650EN-d lub 5670EN-d poniesie koszt ok. 30 zł (papier + materiały eksploatacyjne). Zatem oszczędność na wydruku 1 sztuki banera wynosi ok. 20 zł. Druk banerów we własnym zakresie umożliwia obniżenie kosztów promocji w sieciach handlowych, marketach, salonach samochodowych, a także w biurach podróży. Możliwość ta jest również przydatna w firmach szkoleniowych, małych agencjach reklamowych, biurach drukujących materiały w dużym formacie na potrzeby wewnętrzne oraz w niewielkich pracowniach projektowych. Opcja druku na papierze banerowym umożliwia firmie szybką i tanią produkcję materiałów o dowolnej treści bez koniczności korzystania z zewnętrznych podwykonawców.

magicolor 5650EN-d i magicolor 5670EN-d to wszechstronne drukarki stworzone z myślą o małych zespołach i grupach roboczych. Wyposażone w wykonany w najnowszej technologii kontroler Emperon oraz pamięć 768 MB są w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby biura w zakresie kolorowego drukowania. Zastosowanie w urządzeniach efektywnego trybu oszczędzania tonera  pozwala na połączenie wyjątkowej szybkość druku i ekonomiczności użytkowania. Szeroki wybór opcji obejmuje dodatkowe podajniki na papier, dupleks, twardy dysk i finiszer.

Cena drukarki kolorowej z możliwością wydruków banerowych magicolor 5650EN-d wynosi 3.240 zł netto, a magicolor 5670EN-d – 3.960 zł netto. Urządzenia można nabyć w delegaturach terenowych Konica Minolta oraz u partnerów handlowych firmy. Papier banerowy do drukarek magicolor 5650EN-d i 5670EN-d dostępny jest w ofercie Konica Minolta.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu