Polycom zatrudnia autorytet w dziedzinie Komunikacji Audiowizualnej na stanowisku dyrektora handlowego

przez | 02/07/2009

Firma Polycom, Inc., światowy lider w dziedzinie technologii telepresence oraz komunikacji audiowizualnej, ogłosiła w dniu dzisiejszym, że Andrew M. Miller, uznany autorytet w branży technologicznej posiadający 28-letnie doświadczenie rozpoczął pracę w firmie Polycom na stanowisku Wiceprezesa ds. sprzedaży globalnej (Executive vice president, Global Field Operations). Andrew Miller jest osobą doskonale znaną w sektorze sieci IP ze swoich strategicznych wizji, udokumentowanych sukcesów w sprzedaży, jak również swoich zdolności zarządzania zespołami pracowników zwiększającymi udziały w rynku.

“Andy Miller jest powszechnie znany jako charyzmatyczny lider, który wnosi do firmy Polycom ogromne doświadczenie, kompetencje w działaniach operacyjnych oraz duże osiągnięcia potwierdzone zwiększaniem obrotów firmy na poziomie globalnym,” powiedział Robert Hagerty, prezes i dyrektor generalny firmy Polycom.  “Jego zdolności przywódcze z pewnością odegrają kluczową rolę w generowaniu przyszłych przychodów oraz osiąganiu sukcesów przez Polycom, jednocześnie wzmacniając pozycję zespołu kierowniczego firmy Polycom.”

andy-miller-headshot-smallMiller zdobył uznanie dzięki swoim sukcesom sprzedażowym oraz wyjątkowym kwalifikacjom. Wcześniej kierował działami sprzedaży zwiększając tym samym przychody w takich globalnych koncernach jak Cisco i TANDBERG. Miller zdobył doświadczenie zawodowe pracując w przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych oraz w instytucjach rządowych na stanowiskach kierowniczych w różnych strukturach funkcyjnych m.in. w dziale operacyjnym, marketingu, jak również w dziale produkcji i projektowania. W firmie Polycom, Miller kieruje globalnym działem sprzedaży w skład, którego wchodzi 700 specjalistów wspartych rozbudowaną siecią sprzedaży oraz strategicznymi dystrybutorami.

“Firma Polycom ma duży potencjał zwiększenia udziałów w rynku Unified Communication,” powiedział Miller.  “Dlatego jest niezwykle ekscytujące mieć w tym swój udział. Wierzę, że dzięki świetnej marce, partnerstwom strategicznym, kanałom sprzedaży oraz rozwiązaniom produktowym, firma Polycom wzmocni doskonałą pozycję, aby nadal dostarczać klientom rozwiązania z zakresu telepresence oraz komunikacji audiowizualnej w jakości HD,” powiedział Miller.  “Moim celem jest dostosowanie do potrzeb klientów i partnerów firmy Polycom oraz dostarczanie im najlepszych na rynku rozwiązań przy jednoczesnym zwiększaniu przychodów firmy.”