Polycom zatrudnia autorytet w dziedzinie Komunikacji Audiowizualnej na stanowisku dyrektora handlowego

Firma Polycom, Inc., światowy lider w dziedzinie technologii telepresence oraz komunikacji audiowizualnej, ogłosiła w dniu dzisiejszym, że Andrew M. Miller, uznany autorytet w branży technologicznej posiadający 28-letnie doświadczenie rozpoczął pracę w firmie Polycom na stanowisku Wiceprezesa ds. sprzedaży globalnej (Executive vice president, Global Field Operations). Andrew Miller jest osobą doskonale znaną w sektorze sieci IP ze swoich strategicznych wizji, udokumentowanych sukcesów w sprzedaży, jak również swoich zdolności zarządzania zespołami pracowników zwiększającymi udziały w rynku.

“Andy Miller jest powszechnie znany jako charyzmatyczny lider, który wnosi do firmy Polycom ogromne doświadczenie, kompetencje w działaniach operacyjnych oraz duże osiągnięcia potwierdzone zwiększaniem obrotów firmy na poziomie globalnym,” powiedział Robert Hagerty, prezes i dyrektor generalny firmy Polycom.  “Jego zdolności przywódcze z pewnością odegrają kluczową rolę w generowaniu przyszłych przychodów oraz osiąganiu sukcesów przez Polycom, jednocześnie wzmacniając pozycję zespołu kierowniczego firmy Polycom.”

Miller zdobył uznanie dzięki swoim sukcesom sprzedażowym oraz wyjątkowym kwalifikacjom. Wcześniej kierował działami sprzedaży zwiększając tym samym przychody w takich globalnych koncernach jak Cisco i TANDBERG. Miller zdobył doświadczenie zawodowe pracując w przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych oraz w instytucjach rządowych na stanowiskach kierowniczych w różnych strukturach funkcyjnych m.in. w dziale operacyjnym, marketingu, jak również w dziale produkcji i projektowania. W firmie Polycom, Miller kieruje globalnym działem sprzedaży w skład, którego wchodzi 700 specjalistów wspartych rozbudowaną siecią sprzedaży oraz strategicznymi dystrybutorami.

“Firma Polycom ma duży potencjał zwiększenia udziałów w rynku Unified Communication,” powiedział Miller.  “Dlatego jest niezwykle ekscytujące mieć w tym swój udział. Wierzę, że dzięki świetnej marce, partnerstwom strategicznym, kanałom sprzedaży oraz rozwiązaniom produktowym, firma Polycom wzmocni doskonałą pozycję, aby nadal dostarczać klientom rozwiązania z zakresu telepresence oraz komunikacji audiowizualnej w jakości HD,” powiedział Miller.  “Moim celem jest dostosowanie do potrzeb klientów i partnerów firmy Polycom oraz dostarczanie im najlepszych na rynku rozwiązań przy jednoczesnym zwiększaniu przychodów firmy.”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu