Nastało swieże w Parku

Wszystko zaczeło się jak zwykle: niewinnie i zupełnie przypadkowo. Pierwsza taka impreza odbyła sie w 1996 roku i miała być tylko jednorazowym wyjątkiem. Tak się jednak nie stało!

Ku uciesze wielu Hard Zone wpisał się na stałe w program klubu Park, program imprezowy stolicy i już dziś uznaje się go za kultowy.

Hard Zone to kultowa impreza dla wszystkich fanów ciężkiego rocka, alternatywnego metalu i klasyki mocnego grania. To tutaj po raz pierwszy można było poznać takie zespoły jak Soulfly, Disturbed, czy Marilyn Manson.

Jeżeli chcesz miło spędzić czas w doborowym towarzystwie, w otoczeniu muzyki, którą kochasz, zarezerwuj sobie czwartki na szalone imprezowanie. Hardzone przyciąga do klubu ekipę stałych bywalców (wychowały sie na niej już niemal dwa pokolenia), którzy obok muzyki niewątpliwie współtworzą klimat imprezy.

Stań się jednym z nich!

UWAGA!
W związku z upływem lat, takze Hard Zone musiał przejść małe szlify. Nowym prowadzącym coczwartkowe imprezy jest Sebastian Grabowski – DJ radiowy, autor audycji Active Rock Show (Radiostacja, Rock Radio, obecnie Radio Kampus).

Klub Park
Al. Niepodległości 196
Warszawa
www.klubpark.pl

Początek od 20.00
Bilety: 5/10 pln

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu