Murator wydaje na Ukrainie kolejny magazyn

2 lipca br. ukaże się na Ukrainie pierwszy numer ekskluzywnego magazynu wnętrzarskiego „Domus Design”, wydany przez MURATOR Ukraina. Pismo wzbogaca i uzupełnia dotychczasową ofertę wydawnictwa na rynku ukraińskim.

„Domus Design” to magazyn poświęcony projektowaniu, wystrojowi i urządzaniu ekskluzywnych wnętrz. Pismo prezentuje współczesne światowe trendy w projektowaniu i wystroju, inspiruje, pokazuje przykłady, przedstawia produkty potrzebne do realizacji wnętrz będących swoistymi działami sztuki. Magazyn skupia wokół siebie projektantów, architektów i inwestorów.

„Domus Design” jest wydawany od 2002 roku. W 2005 roku jego właścicielem została spółka Telegraaf Media Ukraina, należąca do holenderskiego TMG. W kwietniu 2009 roku sprzedała ona prawa do wydawania tytułu oraz znak towarowy wydawnictwu MURATOR Ukraina. 2 lipca br. ukaże się pierwszy numer „Domus Design” pod szyldem MURATORA.

„„Domus Design” jest bardzo dobrze znanym i cenionym czasopismem na Ukrainie. Korzystając z najlepszych wzorców i wieloletnich doświadczeń MURATORA w wydawaniu magazynów o tematyce wnętrzarskiej, postanowiliśmy włączyć „Domus Design” do swojego portfolio i zapewnić mu jak najlepszy rozwój” – powiedział Marek Kamiński, dyrektor generalny MURATOR Ukraina.

Grażyna Skibicka, koordynator tytułu, dodaje: „„Domus Design” zachowa swój dotychczasowy charakter, nie chcemy zmieniać jego formuły.”

  • Redaktor naczelny: Aleksandra Gierasimova
  • Nakład: 10 000 egz.      Objętość: 176 stron
  • Format: 230 x 300 mm      Częstotliwość: 10 numerów w roku
  • Sugerowana cena: 21 UAH

Wydawnictwo MURATOR Ukraina od września 2008 roku  wydaje na Ukrainie dwa miesięczniki: „Murator” – o tematyce budowlanej i „Ujutno i udobno” – popularny magazyn wnętrzarski. Jest również wydawcą katalogu projektów gotowych – „Murator Projekty Kotedżej”. W maju 2009 roku MURATOR Ukraina uruchomił serwis internetowy: www.muratordom.com.ua. Do swojego portfolio wydawca dołączył ostatnio ekskluzywny magazyn wnętrzarski – „Domus Design”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu