Kast Communication dla SITA

Do głównych zadań agencji, należeć będzie budowanie długofalowych relacji z dziennikarzami oraz stanowienie całodobowego biura prasowego. Celem działań jest zwiększenie społecznej świadomości skuteczności unikalnej metody SITA w nauczaniu języków obcych. Współpracę poprzedziło zorganizowanie przez Kast Communication, 9 czerwca b.r., interaktywnego spotkania prasowego podsumowującego projekt: „SITA – ROK NAUKI W TYDZIEŃ”.

Współpraca odbywać się będzie w ramach przełomowego na polskim rynku pakietu agencji, „KAST BASIC PR”. Za obsługę Klienta po stronie Kast Communication, odpowiadają: Artur Stefaniak – Dyrektor Kreatywny oraz Katarzyna Domeradzka – Project Manager.

SITA jest unikalną, nowoczesną metodą zapamiętywania, stosowaną przede wszystkim przy nauce języków obcych. Metoda wykorzystuje najnowsze odkrycia naukowe dotyczące wpływu stanu relaksu człowieka na jego zdolność zapamiętywania. System SITA od prawie 20 lat znany jest w Polsce jako szybka i skuteczna metoda nauki indywidualnej. Obecnie zajęcia tą metodą przeprowadzane są również w grupach przez certyfikowanych lektorów i trenerów.

Kast Communication działa na rynku od maja bieżącego roku. Składa się z trzech uzupełniających się działów: Public Relations, Event oraz Management. Swoim Klientom proponuje stałą współpracę oferując specjalne pakiety „KAST”, dające Klientom pełną kontrolę działań agencji oraz pełną świadomość ponoszonych kosztów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu