Insignia smacznie dla hoteli Sheraton

Na początku lutego br. Insignia wygrała przetarg na budowę wizerunkowego serwisu internetowego sieci barów SomePlace Else należących do hoteli Sheraton.

Zadaniem agencji było kreatywne przygotowanie serwisu przy szczególnym nacisku na sportowy, premiowy charakter klubów oraz unikalny charakter każdej z lokalizacji.

„Insignia pomogła nam odświeżyć markę SomePlace Else. Zaproponowany projekt idealnie nawiązuje do tradycji barów i kluczowych wartości marki SomePlace Else, a jednocześnie prezentuje ją w zupełnie nowej odsłonie.  Zależało nam także aby system CMS umożliwiał swobodną pracę i aktualizację wybranych treści użytkownikom bez specjalistycznej wiedzy, a zaprojektowane i wdrożone przez Insignia rozwiązanie idealnie spełniło nasze oczekiwania.” – powiedział Piotr Stempkowski, E-Commerce Manager w Starwood Hotels & Resorts w Polsce.

Serwis dostępny jest pod adresem www.someplace-else.pl i prezentuje bary SomePlace Else w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Informacje prezentowane są w kilku kategoriach  i dotyczą muzyki na żywo, sportu, promocji oraz menu kuchni teksańsko-meksykańskiej,  z której znana jest sieć SomePlace Else.

Insignia jest doświadczoną, kreatywną agencją interaktywną. Od 10 lat projektujemy efektywną komunikację w kanałach interaktywnych.

Starwood Hotels & Resorts zarządza w Polsce czterema hotelami Sheraton w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Sopocie. W kwietniu 2011 r. swoje drzwi otworzy najnowszy obiekt sieci – Sheraton Mazury Lakes Resort.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu