Gry i aplikacje z wizerunkiem „Frytki” na komórki

AllToys International Sp. z o.o. podpisało 1 lipca 2009r. umowę licencyjną z Agnieszką „Frytką” Frykowską na wykorzystanie jej wizerunku w produktach przeznaczonych na telefony komórkowe. Umowa zapewnia AllToys Int. wyłączną licencję na produkcję gier i aplikacji, wykorzystujących wizerunek Agnieszki Frykowskiej. Umowa została zawarta na okres 2 lat z możliwością jej przedłużenia.

„Agnieszka Frykowska to dobrze rozpoznawalny na polskim rynku medialnym brand – mówi Tomasz Witt, Prezes Zarządu AllToys International – Mamy w planach przygotowanie kilku ciekawych pozycji na telefony komórkowe oraz na iPhone, jak np. gra w której wcielamy się w fana Agnieszki i próbujemy dostać się do jej pokoju w hotelu, czy rozwój i budowa kariery Agnieszki jako gra strategiczna.”

„Cieszę się z faktu, iż mój wizerunek będzie trafiał do użytkowników telefonów komórkowych – dodaje Agnieszka Frykowska – Telefon to przedmiot, z którym nigdy się nie rozstajemy, a dzięki grom  firmy AllToys zapewnimy użytkownikom dodatkową rozrywkę. Jestem bardzo zadowolona, że zaistnieję nawet na najmniejszych ekranach świata i sama bardzo chętnie wcielę się w rolę mojego fana i pogram w różne gierki.

Pierwsze gry i aplikacje pojawią się w sprzedaży u polskich operatorów komórkowych pod koniec wakacji. Ceny końcowe dla użytkowników wahać się będą w przedziale od 5 do 9 złotych + VAT.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu