Freewolne domeny. Za darmo i dla wszystkich

Każdy podmiot gospodarczy i użytkownik indywidualny może zarejestrować do trzech polskich domen internetowych za darmo. W akcji promocyjnej „Freewolne domeny” home.pl oferuje bezpłatną rejestrację i roczne utrzymanie adresów internetowych w domenie krajowej.PL, domenach funkcjonalnych (np. .COM.PL, .ORG.PL) oraz domenach regionalnych (np. WAW.PL, WROCLAW.PL).  

Dostawca usług internetowych, pierwszy raz w historii rynku domen internetowych w Polsce, oferuje darmową rejestrację bez ograniczeń i zobowiązań. Oferta jest dostępna dla nowych i obecnych użytkowników usług home.pl.

„Rejestracja unikalnego adresu internetowego jeszcze nigdy nie była tak prosta. Szacujemy, że w najbliższych tygodniach do grona dysponentów domen dołączą dziesiątki tysięcy firm i użytkowników indywidualnych, które dzięki promocji postawią swoje pierwsze kroki w internecie.  Bez rejestracji domen byłoby to w praktyce niemożliwe” – mówi Marek Pietrusiak, dyrektor Działu Obsługi Klienta home.pl.

Liczba wszystkich zarejestrowanych polskich domen internetowych, po drugim kwartale 2009 r., wynosi 1,43 mln. Udział home.pl w tym segmencie rynku wynosi blisko 30 procent. Firma jest największym Partnerem Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej (NASK) w zakresie rejestracji i utrzymania polskich domen internetowych.

Akcja promocyjna „Freewolne domeny” będzie wspierana kampanią reklamową w prasie ogólnopolskiej (m.in. Gazeta Wyborcza, Newsweek, Wprost, Playboy, Chip) oraz internecie.

Szczegółowe informacje nt. promocji dostępne są w serwisie internetowym home.pl (http://home.pl/promocje/freewolne).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu