Emerson Network Power zdobył Geparda Biznesu

W trzeciej edycji konkursu Gepardy Biznesu, firma Emerson Network Power (NYSE: EMR), światowy lider w utrzymaniu systemów istotnych dla działalności firm (Business-Critical ContinuityTM) po raz kolejny potwierdziła swoją silną i ugruntowaną pozycję na polskim rynku – odnotowując ponad 20% wzrost wartości rynkowej, uplasowała się wysoko w prestiżowym gronie laureatów konkursu.

Gepardy Biznesu to konkurs prowadzony przez Klub Gepardów Biznesu, którego celem jest wyłonienie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw we wszystkich województwach Polski. Początkowo Gepardy Biznesu promowały wyłącznie banki spółdzielcze. Od 2006 roku, dzięki możliwości dotarcia do ogólnodostępnych danych finansowych, program eksponuje najprężniejsze i najbardziej ekspansywne firmy, zgodnie ze wzrostem ich wartości rynkowej mierzonej w okresie od 31.03.2006 r. do 31.03.2008 r.

„Tytuł Geparda Biznesu to już trzecie z kolei wyróżnienie po Gazeli Biznesu i Diamentach Forbes, które przyznane zostało naszej spółce za wypracowane wyniki finansowe. Miano Geparda Biznesu traktujemy jako jednoznaczne świadectwo naszego ogromnego potencjału oraz niezmiennie intensywnego i dynamicznego rozwoju” – skomentowała Małgorzata Kasperska, dyrektor zarządzający i członek zarządu Emerson Network Power w Polsce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu